Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografije

ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad881,7403.03.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad21,5003.03.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad244,0403.03.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad896,5803.03.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad127,1803.03.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad396,7203.03.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez327,1003.03.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja763,2803.03.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad957,4002.03.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad763,9902.03.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.416,2402.03.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad4.531,7602.03.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.890,2002.03.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.067,7102.03.2026.
CABARKAPA DANIJELA JAVNI IZVRSITELJZarada za redovan rad11,0002.03.2026.
CABARKAPA DANIJELA JAVNI IZVRSITELJZarada za redovan rad105,2802.03.2026.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad30,0002.03.2026.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad10,0002.03.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad380,0002.03.2026.
DOM STARIH BIJELO POLJEZarada za redovan rad551,9902.03.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad184,0002.03.2026.
SAVEZ SINDIKATA CRNE GOREZarada za redovan rad184,0002.03.2026.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez578,4102.03.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJ.ZASTITEOstali doprinosi - sindikat194,7402.03.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade4.449,1702.03.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje12.271,6802.03.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti613,5602.03.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti613,5602.03.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada245,4102.03.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida241,2002.03.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad313,5902.03.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad277,7402.03.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad273,3602.03.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.190,3602.03.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.944,1202.03.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.072,7202.03.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad1.341,5002.03.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad1.534,7702.03.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad611,3802.03.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.985,8402.03.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad846,2002.03.2026.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad30,0002.03.2026.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0002.03.2026.
JAVNI IZVRSITELJ NIKCEVIC BILJANAZarada za redovan rad150,1002.03.2026.
JAVNI IZVRSITELJ NIKCEVIC BILJANAZarada za redovan rad51,9902.03.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.422,1202.03.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad250,0002.03.2026.
SIDN.ORG.JU DOM STARIH NIKSICZarada za redovan rad226,6502.03.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad75,5502.03.2026.
SAVEZ SINDIKATA CRNE GOREZarada za redovan rad75,5502.03.2026.