Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografije

Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja397,0314.08.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja188,5714.08.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad78,5614.08.2026.
SAVEZ SINDIKATA CRNE GOREZarada za redovan rad78,5614.08.2026.
CSR BERANEIzdrzavanje sticenika u domovima1.341,9214.08.2026.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima493,5414.08.2026.
CSR BIJELO POLJEIzdrzavanje sticenika u domovima984,2014.08.2026.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima2.467,6914.08.2026.
CSR HERCEG NOVIIzdrzavanje sticenika u domovima509,0414.08.2026.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez650,2514.08.2026.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima1.453,5814.08.2026.
CSR CETINJEIzdrzavanje sticenika u domovima404,7214.08.2026.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima1.229,2314.08.2026.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima2.833,2214.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti463,9014.08.2026.
CSR BERANEIzdrzavanje sticenika u domovima1.489,2814.08.2026.
CSR ROZAJEIzdrzavanje sticenika u domovima5.277,4814.08.2026.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima1.985,0014.08.2026.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima85,0014.08.2026.
CSR HERCEG NOVIIzdrzavanje sticenika u domovima125,0014.08.2026.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima825,0014.08.2026.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima150,0014.08.2026.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima300,0014.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinos Fondu rada185,6014.08.2026.
CSR DANILOVGRADIzdrzavanje sticenika u domovima5.067,8214.08.2026.
CSR CETINJEIzdrzavanje sticenika u domovima8.419,1014.08.2026.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima14.468,2214.08.2026.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima2.475,6814.08.2026.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima7.378,6514.08.2026.
CSR MOJKOVACIzdrzavanje sticenika u domovima5.179,9214.08.2026.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima6.644,5214.08.2026.
CSR BERANEIzdrzavanje sticenika u domovima11.770,4014.08.2026.
CSR BIJELO POLJEIzdrzavanje sticenika u domovima11.928,6914.08.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJ.ZASTITEOstali doprinosi - sindikat160,9114.08.2026.
CSR ROZAJEIzdrzavanje sticenika u domovima7.612,6214.08.2026.
CSR PLAV I GUSINJEIzdrzavanje sticenika u domovima6.747,4514.08.2026.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima2.011,5514.08.2026.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima1.592,8214.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida964,8014.08.2026.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima8.785,1314.08.2026.
CSR DANILOVGRADIzdrzavanje sticenika u domovima738,9414.08.2026.
CSR CETINJEIzdrzavanje sticenika u domovima1.110,2714.08.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja937,6012.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade250,0010.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade200,0010.08.2026.
LOVCEN BANKA AD PODGORICAOstale naknade300,0010.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade250,0010.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade250,0010.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade125,0010.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade125,0010.08.2026.