Uprava za nekretnine

PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAUgovori o djelu-obaveze29,7831.08.2026.
PRIREZ NA POREZ PLAVUgovori o djelu-obaveze19,8531.08.2026.
PRIREZ NA POREZ PETNJICAUgovori o djelu-obaveze9,9331.08.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICUgovori o djelu-obaveze78,3931.08.2026.
PRIREZ NA POREZ MOJKOVACUgovori o djelu-obaveze11,5831.08.2026.
PRIREZ NA POREZ KOTORUgovori o djelu-obaveze64,3331.08.2026.
PRIREZ NA POREZ KOLASINUgovori o djelu-obaveze21,5131.08.2026.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIUgovori o djelu-obaveze43,0231.08.2026.
PRIREZ NA POREZ GUSINJEUgovori o djelu-obaveze11,5831.08.2026.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADUgovori o djelu-obaveze19,8631.08.2026.
PRIREZ NA POREZ CETINJEUgovori o djelu-obaveze49,6231.08.2026.
PRIREZ NA POREZ BUDVAUgovori o djelu-obaveze34,3731.08.2026.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEUgovori o djelu-obaveze34,7531.08.2026.
PRIREZ NA POREZ BERANEUgovori o djelu-obaveze56,2631.08.2026.
PRIREZ NA POREZ BARUgovori o djelu-obaveze75,0831.08.2026.
PRIREZ NA POREZ ANDRIJEVICAUgovori o djelu-obaveze18,9531.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREUgovori o djelu-obaveze4.933,8831.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREUgovori o djelu-obaveze8.093,0131.08.2026.
ZIRAAT BANK MONTENEGROIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu600,0031.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu9.699,9931.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu10.699,9931.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu2.300,0031.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu10.800,0031.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu9.049,9931.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu18.499,9931.08.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu2.400,0031.08.2026.
PRIREZ NA POREZ BARNaknada za dopunski rad -obaveze6,5031.08.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICNaknada za dopunski rad -obaveze10,4031.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GORENaknada za dopunski rad -obaveze216,6631.08.2026.
LOVCEN BANKA AD PODGORICANaknada za dopunski rad -neto250,0031.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto400,0031.08.2026.
PRIREZ NA POREZ TIVATOstale naknade-obaveze5,7431.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREOstale naknade-obaveze44,1231.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade250,0031.08.2026.
GLAVNI GRAD PODGORICAOpstinski prirez164,0231.08.2026.
OPSTINA BUDVAOpstinski prirez1,9431.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREOstali doprinosi650,2331.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinos Fondu rada83,0031.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti207,5931.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti207,5931.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.152,5431.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREPorez na zarade1.112,9531.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad87,3331.08.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad154,0931.08.2026.
SAMOST.SIND.RADNIKA UPRAVE I PZarada za redovan rad73,1731.08.2026.
SIND.ORG.UPRAVE ZA NEKRETNINE CGZarada za redovan rad170,7231.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad289,2731.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad542,4531.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad786,6931.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.048,6331.08.2026.