Ministarstvo prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine

JEDINSTVENI RACUN PKonsultantske usluge58,5003.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PKonsultantske usluge63,0003.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PKonsultantske usluge72,0003.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PKonsultantske usluge387,0003.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POKonsultantske usluge112,9503.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge49,6503.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge322,7303.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge289,6303.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge289,6303.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAKonsultantske usluge322,7303.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge347,5503.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge397,2003.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge2.134,9503.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran5.000,0031.01.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad998,2731.01.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.137,4631.01.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad3.169,0231.01.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad4.664,8931.01.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad4.796,6531.01.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad12.890,2031.01.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad977,4431.01.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.312,1331.01.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.771,1031.01.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.716,8031.01.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad14.511,3031.01.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.145,1131.01.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.396,4831.01.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.837,2631.01.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad5.271,6131.01.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad5.744,2231.01.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad11.954,7531.01.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad22.844,7031.01.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad3.076,1931.01.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad7.035,7931.01.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad9.312,0131.01.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad9.808,8331.01.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad29.153,3531.01.2025.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge38,6731.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge258,1031.01.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge2.200,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge30,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge30,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge30,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge30,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge30,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge45,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge30,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge60,0031.01.2025.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge750,0031.01.2025.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge155,2531.01.2025.