Ministarstvo prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.07.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja714,0027.07.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja714,0027.07.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja3.208,3327.07.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja946,1027.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostali troskovi za sluzbena putovanja u inostran108,0027.07.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge48,3527.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji5,6927.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji3,3127.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji3,5027.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji27,0027.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.07.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge165,0427.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge1.100,2427.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge498,7827.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge83,1327.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge374,0827.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge374,0827.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge374,0827.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge415,6527.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge207,8227.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge332,5227.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge249,3927.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge3.117,3627.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge88,0227.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge232,7627.07.2026.
JUMEDIA MONT DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti75,0024.07.2026.
EFEL TRAVEL DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila2.184,3324.07.2026.
EFEL TRAVEL DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila90,9324.07.2026.
EFEL TRAVEL DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila1.365,7524.07.2026.
EFEL TRAVEL DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila179,9424.07.2026.
EFEL TRAVEL DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila473,7624.07.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja359,1024.07.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja951,7424.07.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva3.114,7524.07.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva211,3624.07.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva163,7424.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAAdvokatske usluge76,7324.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja43,6024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAAdvokatske usluge30.867,8024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja14.300,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji18,0024.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo36,9623.07.2026.
HOTI GRADNJA DOOOstale usluge350,0023.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo56,5223.07.2026.