Agencija za zaštitu konkurencije

PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez199,2520.02.2025.
WATER GROUP DOOOstali materijali58,6614.02.2025.
VOLI TRADE DOOSredstva higijene405,7914.02.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal31,4614.02.2025.
KNJAZ DOO NIKSICZakup skladišnog prostora220,2814.02.2025.
ME-NETRashodi za ostale komunikacione usluge25,4910.02.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge139,4010.02.2025.
SAVANA COMMERCIAL RZakup zgrada i poslovnog prostora7.279,3610.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji11,5010.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0010.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0010.02.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal7,8610.02.2025.
WATER GROUP DOOOstali materijali71,8710.02.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za naftu215,1710.02.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za benzin174,0110.02.2025.
GOODWILL CORPORATIONTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila118,5810.02.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni655,3610.02.2025.
SLUZBENI LISTMedijske usluge i promotivne aktivnosti414,0010.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada20,6605.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti51,6505.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti51,6505.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.033,1105.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade451,5905.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada63,6105.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti158,9705.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti158,9705.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.179,4705.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.335,0005.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.200,0131.01.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad2.807,5231.01.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.787,2531.01.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad967,1531.01.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.700,1931.01.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.498,7631.01.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad4.000,0631.01.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad7.667,9531.01.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad10.287,0231.01.2025.