Uprava za kapitalne projekte

FIDIJA DOOOstalo523.465,0906.06.2025.
FIDIJA DOOOstalo64.841,2106.06.2025.
FIDIJA DOOOstalo152.333,6106.06.2025.
AKROPOLIS D.O.O.Lokalni putevi18.220,1506.06.2025.
ERLANG DOOOstalo394.862,7906.06.2025.
RAMEL DOOOstalo163.064,4306.06.2025.
BB SOLAROstalo247.000,0004.06.2025.
PRIREZ NA POREZ POKonsultantske usluge146,0604.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PKonsultantske usluge773,9404.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge200,0004.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge400,0004.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge1.000,0004.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge400,0004.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge1.500,0004.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge800,0004.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge600,0004.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge1.500,0004.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge700,0004.06.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Konsultantske usluge800,0004.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge400,0004.06.2025.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja4.711,4404.06.2025.
INDEL INZENJERING DUlice i parkovi66.214,2503.06.2025.
PRIREZ NA POREZ POKonsultantske usluge70,3903.06.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAKonsultantske usluge400,0003.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PKonsultantske usluge469,2703.06.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Konsultantske usluge800,0003.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge800,0003.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge400,0003.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge800,0003.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge800,0003.06.2025.
URBI PROKonsultantske usluge13.794,0002.06.2025.
CIVIL ENGINEER DOOKonsultantske usluge658,5002.06.2025.
FIDIJA DOOOstalo145.916,3802.06.2025.
LD GRADNJA DOOOstalo260.903,1402.06.2025.
LD GRADNJA DOOOstalo116.856,4902.06.2025.
ING INVEST DOOKonsultantske usluge3.420,8402.06.2025.
L GRADNJA DOOOstalo192.109,3902.06.2025.
TEMKO DOOLokalni putevi12.623,2502.06.2025.
TOFI D.O.O.Lokalni putevi24.977,7002.06.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Konsultantske usluge600,0002.06.2025.
OSMI RED DOstalo145.200,0002.06.2025.
URBI PROKonsultantske usluge11.616,0002.06.2025.
TOP FORM DOOOstalo50.590,1002.06.2025.
KONSTRUKTOR GROUP DOstalo214.732,9902.06.2025.
CITY WASH-PREDUZETNTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila185,0002.06.2025.
CASTELLANA CO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila88,3102.06.2025.
CIKOM DOO PODGORICATekuće održavanje opreme701,8002.06.2025.
TEMKO DOOUlice i parkovi173.989,4130.05.2025.
DOO ENTEXT INZINJEROstalo244.744,4830.05.2025.
ENTASIS DOOKonsultantske usluge1.388,6930.05.2025.