Ministarstvo kulture i medija

PRVA (NIKSICKA) BANKAUgovori o djelu-neto800,0031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto200,0031.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto800,0031.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto156,5231.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto721,7431.07.2026.
LOVCEN BANKA AD PODGORICAUgovori o djelu-neto800,0031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0031.07.2026.
INSTITUT SERTIF.RACUNOVODJAKotizacija za seminare190,0031.07.2026.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez9,0531.07.2026.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez420,2231.07.2026.
SAMOST.SIND.RADNIKA UPRAVE I POstali doprinosi83,9031.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada114,8831.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti287,2231.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti287,2231.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje5.744,1231.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade2.870,9131.07.2026.
MFI MIKROKREDITIRANJE DOOZarada za redovan rad68,2131.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad489,6431.07.2026.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITZarada za redovan rad202,2531.07.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad359,4231.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad253,1131.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad294,7031.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad66,6831.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad143,7431.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad86,2031.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad60,7731.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad61,0231.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad392,0731.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad161,9131.07.2026.
SIND.ORG.MINISTARSTVA KULTURE I MEDZarada za redovan rad328,7231.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad219,6531.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad292,4131.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad106,4531.07.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad418,7931.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad623,2931.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad2.479,9131.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad3.645,7831.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad4.549,8031.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad4.758,1531.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad11.409,3031.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad17.066,9731.07.2026.
CENTAR ZA ENGLESKI JEZIK I PREUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja504,9131.07.2026.
C.N.B. DJURDJE CRNOJEVICOstale usluge45,0031.07.2026.
JUMEDIA MONT DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti110,0431.07.2026.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila33,0031.07.2026.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila26,5031.07.2026.
EHO DOOReprezentacija u zemlji328,0031.07.2026.