Centar za stručno obrazovanje

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto339,2330.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto339,2330.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze58,9230.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze392,8030.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto837,0730.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto837,0730.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto837,0730.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto837,0730.06.2026.
ZAPAD BANKA ADProvizija na plate4,3730.06.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAProvizija na plate9,3830.06.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAProvizija na plate10,2830.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAProvizija na plate14,5730.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAProvizija na plate93,1030.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez225,7730.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida229,9630.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada66,1730.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti165,3930.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti165,3930.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.307,8430.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.505,1830.06.2026.
PLANIKA-MONTENEGRO D O OZarada za redovan rad17,5430.06.2026.
MP MARKETING DOOZarada za redovan rad26,0030.06.2026.
VIA PARADISO (JEKNIC) DOOZarada za redovan rad26,9930.06.2026.
SIMANT DOOZarada za redovan rad36,4830.06.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad37,0030.06.2026.
MULTICOM NIKSICZarada za redovan rad40,8330.06.2026.
JU CENTAR ZA STRUCNO OBRAZOVANJEZarada za redovan rad44,2230.06.2026.
SIND.ORG.SLOBODNI SINDIKAT CSOZarada za redovan rad77,1030.06.2026.
SOLIDARNO STAMB.ZADRUGA PROSVETZarada za redovan rad81,8630.06.2026.
SISEVIC COMPANY PODGORICAZarada za redovan rad98,1430.06.2026.
KIT DOOZarada za redovan rad104,8330.06.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad270,0330.06.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad404,3730.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad434,8530.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad474,2630.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad557,9630.06.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad874,2030.06.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad902,3030.06.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.055,8630.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.914,2730.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad18.620,9430.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci za nakn clanovima upravnih odbora-obaveze9,0030.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci za nakn clanovima upravnih odbora-obaveze100,0030.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci za nakn clanovima upravnih odbora-neto150,0030.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci za nakn clanovima upravnih odbora-neto150,0030.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci za naknade clanovima upravnih odbora-obavez16,5030.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci za naknade clanovima upravnih odbora-obavez183,3330.06.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci za naknade clanovima upravnih odbora-neto150,0030.06.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci za naknade clanovima upravnih odbora-neto150,0030.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci za naknade clanovima upravnih odbora-neto250,0030.06.2026.