Centar za stručno obrazovanje

SOLIDARNO STAMB.ZADZarada za redovan rad75,6729.04.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad270,0329.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad37,0029.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad446,9129.04.2025.
MFI MONTENEGRO INVEZarada za redovan rad534,3529.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad557,9629.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad631,8529.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad829,0129.04.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad2.050,2729.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.331,7229.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad17.615,8829.04.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez17,6423.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKASluzbena putovanja u zemlji16,0023.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u inostranstvu317,8023.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKASluzbena putovanja u inostranstvu233,7823.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKASluzbena putovanja u inostranstvu82,3823.04.2025.
MARCO POLO TRAVEL ASluzbena putovanja u inostranstvu437,8423.04.2025.
CISTOCA JPKomunalne naknade83,4623.04.2025.
PARKING SERVIS PODGOstale usluge105,0023.04.2025.
HOTEL ALEKSANDAR LUOstale usluge480,0023.04.2025.
SV COMPANY DOOOstale usluge541,0023.04.2025.
VOLI TRADE DOOOstale usluge132,7823.04.2025.
AP PRINT DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja48,4023.04.2025.
AP PRINT DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja248,0523.04.2025.
SS SERGIJE STANICOstale usluge443,2023.04.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge20,5723.04.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge12,9923.04.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva239,6923.04.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez160,1523.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKASluzbena putovanja u inostranstvu134,3416.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u inostranstvu90,4216.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale usluge5.078,0016.04.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Sluzbena putovanja u inostranstvu760,0016.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u inostranstvu275,2816.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji9,0016.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji9,0016.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji54,0016.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKASluzbena putovanja u zemlji18,0016.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji18,0016.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKASluzbena putovanja u zemlji103,2616.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u inostranstvu34,0016.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u inostranstvu26,0016.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida22,9711.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada6,4511.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti16,1411.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti16,1411.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje322,8711.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade117,6111.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida193,6311.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada55,5911.04.2025.