Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija

OS DJERDJ SKENDERBEG BARRashodi za elektricnu energiju306,9106.07.2026.
OS MRKOJEVICI BARRashodi za elektricnu energiju495,4106.07.2026.
OS KEKEC BARRashodi za elektricnu energiju1.088,0106.07.2026.
JU OS SRBIJA BARRashodi za elektricnu energiju1.138,6306.07.2026.
OS MEKSIKORashodi za elektricnu energiju1.144,5106.07.2026.
OS JUGOSLAVIJA BARRashodi za elektricnu energiju4.392,7006.07.2026.
OS BLAZO JOKOV ORLANDIC BARRashodi za elektricnu energiju1.320,7606.07.2026.
OS DZAFER NIKOCEVIC GUSINJERashodi za elektricnu energiju270,1106.07.2026.
OS HAJRO SAHMANOVIC PLAVRashodi za elektricnu energiju234,3506.07.2026.
OS MILIC KELJANOVIC ANDRIJEVICARashodi za elektricnu energiju33,9006.07.2026.
OS BAJO JOJIC ANDRIJEVICARashodi za elektricnu energiju883,4306.07.2026.
OS MARKO NUCULOVIC ULCINJRashodi za elektricnu energiju83,2406.07.2026.
OS BEDRI ELEZAGA ULCINJRashodi za elektricnu energiju2.030,9206.07.2026.
OS MARSAL TITO ULCINJRashodi za elektricnu energiju1.221,6006.07.2026.
OS BOSKO STRUGAR ULCINJRashodi za elektricnu energiju658,1806.07.2026.
OS MIRKO SRZENTIC BUDVARashodi za elektricnu energiju225,9406.07.2026.
OS STEFAN MITROV LJUBISA BUDVARashodi za elektricnu energiju886,7606.07.2026.
OS DR DRAGISA IVANOVICKomunalne naknade226,2406.07.2026.
OS PAVLE ROVINSKIKomunalne naknade899,1106.07.2026.
OS OKTOIH PODGORICAKomunalne naknade88,7106.07.2026.
OS VLADO MILICKomunalne naknade13,0806.07.2026.
OS VOJIN POPOVIC PODGORICAKomunalne naknade3,2406.07.2026.
OS DJOKO PRELEVIC UBLIKomunalne naknade19,5106.07.2026.
OS BOZIDAR VUKOVIC PODGORICANINKomunalne naknade813,4206.07.2026.
OS.MARKO MILJANOV PODGORICAKomunalne naknade18,0406.07.2026.
OS VUK KARADZIC PODGORICAKomunalne naknade38,5306.07.2026.
OS VLADIMIR NAZOR PODGORICAKomunalne naknade43,2906.07.2026.
OS 21.MAJKomunalne naknade452,6206.07.2026.
OS JEDINSTVO TUZIKomunalne naknade11,6506.07.2026.
OS 29.NOVEMBAR PODGORICAKomunalne naknade52,7206.07.2026.
OS ZARIJA VUJOSEVIC PODGORICAKomunalne naknade84,9806.07.2026.
OS MILAN VUKOTIC PODGORICAKomunalne naknade94,1506.07.2026.
OS MAHMUT ADROVIC PETNJICAKomunalne naknade74,0006.07.2026.
OS POLICA BERANEKomunalne naknade45,5006.07.2026.
OS RADOMIR MITROVIC BERANEKomunalne naknade243,8006.07.2026.
OS VUKASIN RADUNOVIC BERANEKomunalne naknade56,2206.07.2026.
OS 25.MAJ ROZAJEKomunalne naknade600,8506.07.2026.
OS VUKO JOVOVIC DANILOVGRADKomunalne naknade326,0606.07.2026.
OS KEKEC BARKomunalne naknade72,0406.07.2026.
JU OS SRBIJA BARKomunalne naknade139,8706.07.2026.
OS MEKSIKOKomunalne naknade149,7006.07.2026.
OS JUGOSLAVIJA BARKomunalne naknade573,9306.07.2026.
OS BLAZO JOKOV ORLANDIC BARKomunalne naknade161,1406.07.2026.
OS MILIC KELJANOVIC ANDRIJEVICAKomunalne naknade1,1506.07.2026.
OS BAJO JOJIC ANDRIJEVICAKomunalne naknade89,6506.07.2026.
OS BEDRI ELEZAGA ULCINJKomunalne naknade115,4306.07.2026.
OS MARSAL TITO ULCINJKomunalne naknade354,0806.07.2026.
OS BOSKO STRUGAR ULCINJKomunalne naknade177,5706.07.2026.
OS MIRKO SRZENTIC BUDVAKomunalne naknade50,3106.07.2026.
OS STEFAN MITROV LJUBISA BUDVAKomunalne naknade292,1506.07.2026.