Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija

PRIREZ NA POREZ PLJEVLJANaknada za prevoz5,8609.07.2026.
SINDIKAT PROSVJETE CRNE GOREDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.269,1009.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKATransferi za licna primanja pripravnika195.600,0009.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKATransferi za licna primanja pripravnika217.500,0009.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKATransferi za licna primanja pripravnika333.900,0009.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Transferi za licna primanja pripravnika54.327,2709.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKATransferi za licna primanja pripravnika317.318,1809.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Transferi za licna primanja pripravnika38.100,0009.07.2026.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADTransferi za licna primanja pripravnika3.000,0009.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKATransferi za licna primanja pripravnika93.948,5509.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKATransferi za licna primanja pripravnika2.051,4509.07.2026.
UNIVERZAL CAPITAL BANKTransferi za licna primanja pripravnika2.400,0009.07.2026.
ZAPAD BANKA ADTransferi za licna primanja pripravnika4.800,0009.07.2026.
ZIRAAT BANK MONTENEGROTransferi za licna primanja pripravnika2.400,0009.07.2026.
JU DOM UCENIKA I STUDENATAOstali transferi institucijama124.982,5009.07.2026.
DOM STUD. I UCENIKA-NIKSICOstali transferi institucijama29.336,5009.07.2026.
DOM STUDENATA I UCENIKA-KOTOROstali transferi institucijama12.562,5009.07.2026.
JU DOM UCENIKA I STUDENATA CETINJEOstali transferi institucijama13.974,0009.07.2026.
DOM UCENIKA I STUDENATAOstali transferi institucijama8.184,0009.07.2026.
JU DOM UCENIKA DUSAN MAROVICOstali transferi institucijama2.867,5009.07.2026.
JU OBRAZOVNI CENTAR PLUZINEOstali transferi institucijama784,0809.07.2026.
OS BRATSTVO JEDINSTVO PLJEVLJAOstali transferi institucijama448,0809.07.2026.
JU OBRAZOVNI CENTAR SAVNIKOstali transferi institucijama616,0809.07.2026.
ZETATRANS AKCIONARSKO DRUSTVOSredstva transporta670,5009.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge100,0009.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge11,9409.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge1,7909.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0009.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka847,0009.07.2026.
GORBIS DOOSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu1.512,8209.07.2026.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu2.838,0309.07.2026.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu86,6709.07.2026.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu94,2909.07.2026.
DOO ZEDUXSmjestaj na sluzbenom putovanju u zemlji98,0009.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali transferi institucijama40.000,0009.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge100,0009.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge2.230,3409.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge2.230,3409.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge494,9309.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge494,9309.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge1.224,9309.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge1.500,0009.07.2026.
CONGRES TRAVEL PODGORICAOstale usluge4.522,4009.07.2026.
CONGRES TRAVEL PODGORICAOstale usluge993,0009.07.2026.
FIVE GROUP DOOOstale usluge6.050,0009.07.2026.
FIVE GROUP DOOOstale usluge605,0009.07.2026.
OS RIFAT BURDZOVIC TRSORashodi za elektricnu energiju261,9508.07.2026.
OS RIFAT BURDZOVIC TRSOKomunalne naknade211,0008.07.2026.
OS KRSTO RADOJEVIĆRashodi za elektricnu energiju286,3708.07.2026.
OS KRSTO RADOJEVIĆKomunalne naknade853,4708.07.2026.