Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija

PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez228,9411.05.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez500,7111.05.2026.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOpstinski prirez456,7111.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez1.766,1811.05.2026.
SINDIKAT PROSVJETE CRNE GOREDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.291,7911.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje10.902,3211.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaTransferi predskolskom i osnovnom obrazovanju72,1311.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu1.031,5811.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade14.041,5611.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za prevoz677,8311.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje11.853,8211.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje13.905,1211.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.779,4111.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.720,1111.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje12.974,3911.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje10.616,4111.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje8.568,5411.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje7.573,7211.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.068,5711.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.631,8511.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.074,3011.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade5.468,4311.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade13.082,1611.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade14.383,4211.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo44.007,8111.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo14.689,2911.05.2026.
OS MILE PERUNICIC PLJEVLJAKomunalne naknade457,1011.05.2026.
OS MILE PERUNICIC PLJEVLJARashodi za elektricnu energiju36,8511.05.2026.
OS LOVCENSKI PARTIZANSKI ODREDTransferi predskolskom i osnovnom obrazovanju193,0011.05.2026.
OS JANKO MICUNOVIC NIKSICOstalo9.623,1311.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo18.098,2711.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo46.957,6811.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo7.757,7311.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo12.786,2611.05.2026.
MIKROMONT DOORashodi za čvrsto gorivo21.522,2711.05.2026.
JPU NASA RADOST H.NOVITransferi predskolskom i osnovnom obrazovanju386,0011.05.2026.
JPU SESTRE RADOVIC KOLASINKomunalne naknade224,7011.05.2026.
JPU SESTRE RADOVIC KOLASINKomunalne naknade31,6111.05.2026.
JPU SESTRE RADOVIC KOLASINRashodi za elektricnu energiju2.176,9411.05.2026.
ZAVOD ZA UDZBENIKE I NASTAVNA SRZakup objekata8.958,8511.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstalo19.610,1008.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstalo9.870,0708.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstalo19.724,5108.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstalo16.297,3308.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade2,7508.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade38,7008.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade165,0008.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran48,4008.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran31,8008.05.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Konsultantske usluge900,0008.05.2026.