Ministarstvo vanjskih poslova

CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu3.000,0015.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni22,9115.02.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni469,1315.02.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKARashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni92,9315.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni69,4915.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni64,4815.02.2011.
DR TRADE PODGORICAKancelarijska oprema17,1415.02.2011.
DR TRADE PODGORICAKancelarijska oprema309,0015.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni1.947,7315.02.2011.
MARLA TRAVELSluzbena putovanja u inostranstvu452,5815.02.2011.
MARLA TRAVELSluzbena putovanja u inostranstvu1.379,9715.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni1.309,5215.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni48,9115.02.2011.
PIVAKO PODGORICAReprezentacija u zemlji40,0015.02.2011.
DR TRADE PODGORICAKancelarijska oprema146,1315.02.2011.
MUGI TRANS D.O.O.Takse20,0015.02.2011.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge141,9815.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni21,3815.02.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo675,7715.02.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo157,5615.02.2011.
CID DOOReprezentacija u zemlji450,9115.02.2011.
PLANTAZE ADReprezentacija u zemlji105,3015.02.2011.
PLANTAZE ADReprezentacija u zemlji464,7215.02.2011.
PLANTAZE ADReprezentacija u zemlji22,4015.02.2011.
UNIKATI DOKLEAReprezentacija u zemlji250,0015.02.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal443,3515.02.2011.
VAPOR VIZUELNE KOMUNIKACIJE DOstalo79,5615.02.2011.
DPC DOO PODGORICAUsluge stampanja, fotokopiranja RFZ1.011,5815.02.2011.
FOTO BONIUsluge stampanja, fotokopiranja RFZ34,5015.02.2011.
YUGRAFIC PODGORICAKancelarijski materijal1.263,6015.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni669,1015.02.2011.
UTIP CRNA GORAOstale usluge582,6015.02.2011.
MAESTRO D DOOOstalo70,2015.02.2011.
Foto NapoliOstalo5,0015.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada54,9611.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti137,3411.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti137,3411.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje1.043,7411.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje2.334,6811.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.120,1211.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.510,7011.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade2.472,0411.02.2011.
MARLA TRAVELSluzbena putovanja u inostranstvu373,6011.02.2011.
MARLA TRAVELSluzbena putovanja u inostranstvu1.197,2611.02.2011.
KASTEX DOOTelekomunikaciona oprema34,7511.02.2011.
TREND-R dooOstalo25,0011.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada96,5711.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti241,4111.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti241,4111.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje1.834,5411.02.2011.