Agencija za investicije

HEMIK TRADE DOOSredstva higijene165,5128.11.2025.
PARKING SERVIS PODGTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila20,0027.11.2025.
AOD DURUTOVIC BOLKonsultantske usluge28,1127.11.2025.
AOD DURUTOVIC BOLKonsultantske usluge939,8927.11.2025.
ADVOKAT GLUSCEVIC PIzdaci po osnovu sudskih postupaka242,0027.11.2025.
ADVOKAT JANKOVIC SRIzdaci po osnovu sudskih postupaka242,0027.11.2025.
PU DIGITALBEE EDUUsluge usavrsavanja zaposlenih204,0325.11.2025.
PU DIGITALBEE EDUUsluge usavrsavanja zaposlenih795,9725.11.2025.
LOVCEN BANKA AD POOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran18,0025.11.2025.
LOVCEN BANKA AD PODnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo141,2025.11.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu62,6325.11.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo141,2025.11.2025.
HIPOTEKARNA BANKAPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu32,0825.11.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo141,2025.11.2025.
UNIQA NEZIVOTNO OSIOsiguranje vozila172,3725.11.2025.
UNIQA NEZIVOTNO OSIOsiguranje vozila270,0825.11.2025.
GOODWILL CORPORATIONTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila72,6019.11.2025.
TERZIC I ZIVKOVIC AAdvokatske usluge665,5018.11.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo150,0012.11.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo150,0012.11.2025.
LOVCEN BANKA AD PODnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo150,0012.11.2025.
REVIKO DOOUsluge revizije4.779,5011.11.2025.
MOBIL AUTO DOOUsluge registracije vozila142,5011.11.2025.
MOBIL AUTO DOOOsiguranje vozila187,3311.11.2025.
MOBIL AUTO DOOUsluge registracije vozila90,8511.11.2025.
MOBIL AUTO DOOOsiguranje vozila136,3711.11.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge3,2011.11.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva200,2711.11.2025.
SEKTOR DOOOstale usluge287,3805.11.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge2,5405.11.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge491,2005.11.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade8,8005.11.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade58,6605.11.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade500,0005.11.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade8,6205.11.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade57,4905.11.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade490,0005.11.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade17,2405.11.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade114,9805.11.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade490,0005.11.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade490,0005.11.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade2,6405.11.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade17,6005.11.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade150,0005.11.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade34,1205.11.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade227,4805.11.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade484,7805.11.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade484,7805.11.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade484,7805.11.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade484,7805.11.2025.