Uprava za igre na sreću

TIPOGRAF DOOOstale usluge440,3530.07.2025.
TIPOGRAF DOOOstale usluge462,5730.07.2025.
HAUS MAJSTOR DOO POOstale usluge72,6022.07.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge71,6016.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji45,0010.07.2025.
HIPOTEKARNA BANKAReprezentacija u zemlji110,3010.07.2025.
OKOV DOOOstalo199,9010.07.2025.
PRIREZ NA POREZ POUsluge vještačenja2,6109.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN PUsluge vještačenja17,4209.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJUsluge vještačenja150,0009.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni49,4609.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni8,2709.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni179,0109.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni166,2209.07.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva151,9008.07.2025.
HIPOTEKARNA BANKAReprezentacija u zemlji82,3004.07.2025.
STAMPARIJA OSTOJICOstale usluge127,7803.07.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad10,5330.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad10,8130.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad9,3930.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad9,3630.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad10,1530.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad10,0130.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad11,6730.06.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad12,7030.06.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez204,2430.06.2025.
SAMOST.SIND.RADNIKAOstali doprinosi - sindikat6,7030.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada55,7030.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti139,3430.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti139,3430.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.786,7930.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.369,5630.06.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad123,1430.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad231,1930.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad193,0030.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad182,0030.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad21,3730.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad223,5830.06.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad791,4030.06.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad2.033,6730.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad7.879,7930.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad9.623,9230.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.184,3830.06.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade16,3530.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade5,0830.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade76,3230.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade109,0530.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade541,5030.06.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade3,2630.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade1,0130.06.2025.