Uprava carina

ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad240,6928.02.2025.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad273,0328.02.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad40,4628.02.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad208,0728.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad797,6928.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad156,0428.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad270,5428.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad145,6928.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad246,0428.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad156,6828.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad340,7428.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad68,5528.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad262,7028.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0028.02.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad889,3228.02.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad736,5528.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.801,1728.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad6.568,5628.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad9.263,7828.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0028.02.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad9.189,8428.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad21.940,3128.02.2025.
SINDIKALNA ORGANIZAZarada za redovan rad1.086,7328.02.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad490,0028.02.2025.
ALTER MODUS DOO PODZarada za redovan rad151,0828.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad159,1628.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad101,9628.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad156,0428.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad157,0028.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad77,7328.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad152,0928.02.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad275,8228.02.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad240,4328.02.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad525,1628.02.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad359,5828.02.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad165,2128.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.030,1528.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.097,3728.02.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad3.387,5728.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad4.574,4228.02.2025.
SINDIKALNA ORGANIZAZarada za redovan rad32,3728.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad37,2128.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad32,8928.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran14,0827.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo162,4027.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran74,9827.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo162,4027.02.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge9,3027.02.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge1,3527.02.2025.
MESSER TEHNOGAS ADOstale usluge10,9527.02.2025.