Uprava carina

CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo209,3028.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKARashodi za tečna goriva30,0028.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge424,4028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge265,4028.03.2025.
STAMBENA ZGRADA 64Tekuće održavanje gradjevinskih objekata22,8028.03.2025.
STAMBENA ZGRADA 64Tekuće održavanje gradjevinskih objekata22,8028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOOKancelarijski materijal2,5428.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOtpremnine1.530,0028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge23,0028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge7,5028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge41,0528.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge6,0028.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge35,2528.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge805,9528.03.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge2,6528.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJBankarske usluge/provizije85,1728.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOdržavanje softvera24.335,0028.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJBankarske usluge/provizije71,7528.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOdržavanje softvera20.500,0028.03.2025.
COREIT DOOOdržavanje softvera24.986,5028.03.2025.
NACIONALNI BIRO OSIOdržavanje softvera830,3628.03.2025.
NACIONALNI BIRO OSIOdržavanje softvera98,7328.03.2025.
NACIONALNI BIRO OSIOdržavanje softvera731,6328.03.2025.
NACIONALNI BIRO OSIOdržavanje softvera630,3628.03.2025.
NACIONALNI BIRO OSIOdržavanje softvera200,0028.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo208,1027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo208,1027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo89,0427.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0027.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji7,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0027.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKARashodi za tečna goriva60,0027.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji27,0027.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKARashodi za tečna goriva20,0027.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0027.03.2025.