Poreska uprava

LOVCEN AUTO DOOOsiguranje vozila98,5011.03.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni363,2411.03.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni908,7111.03.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni1.024,0311.03.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni363,2411.03.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni192,2711.03.2025.
VOLI TRADE DOOReprezentacija u zemlji135,8311.03.2025.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu334,2511.03.2025.
CIKOM DOO PODGORICATek održ opr.-Popravke elektric i elektronske opr.1.173,7011.03.2025.
FAXIMILE PODGORICAOstale usluge25,0011.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge900,0011.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge900,0011.03.2025.
INFOSTREAM DOOOdržavanje softvera8.107,0011.03.2025.
INFOSTREAM DOOOdržavanje softvera6.037,9011.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge900,0011.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAKonsultantske usluge900,0011.03.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo100,0011.03.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal13,3110.03.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal484,0010.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0010.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0010.03.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0010.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Prevoz na sluzbenom putovanju u zemlji3,5010.03.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0010.03.2025.
LAVI DOOOstale usluge36,3010.03.2025.
TELEMONT DOOTekuće održavanje opreme157,3010.03.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni239,9610.03.2025.
ZAPAD BANKA ADJednokratne socijalne pomoci100,0010.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAJednokratne socijalne pomoci1.800,0010.03.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAJednokratne socijalne pomoci4.900,0010.03.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFJednokratne socijalne pomoci1.100,0010.03.2025.
HIPOTEKARNA BANKAJednokratne socijalne pomoci7.200,0010.03.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BJednokratne socijalne pomoci4.400,0010.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJJednokratne socijalne pomoci20.300,0010.03.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AJednokratne socijalne pomoci800,0010.03.2025.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu545,2610.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida733,9310.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada152,2810.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti380,6810.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti380,6810.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje7.614,3610.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade2.681,3910.03.2025.
GORBIS DOOSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu481,6010.03.2025.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu154,7610.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida3.047,0310.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada632,2110.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.580,6510.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.580,6510.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje31.612,2210.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade13.712,3810.03.2025.