Ministarstvo finansija

Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze187,1429.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto500,0029.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze15,3829.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze181,9329.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za dopunski rad -neto500,0029.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze15,7229.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze184,5329.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto500,0029.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze14,0129.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze171,5629.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto500,0029.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu48,0329.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu533,7029.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0029.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto650,0029.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto650,0029.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto416,0029.05.2026.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0029.05.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Zarada za redovan rad20,0029.05.2026.
VITAPUR DOOZarada za redovan rad26,6529.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad59,4429.05.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad99,9129.05.2026.
PC PLANET DOOZarada za redovan rad190,4229.05.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad400,7429.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad42,1929.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad398,5729.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad206,4129.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad257,5129.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad51,7129.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad23,6129.05.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad937,5629.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad961,6629.05.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.008,3329.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad7.016,0829.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad7.393,5229.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad10.253,5629.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu18,1329.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu201,5229.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0029.05.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUgovori o djelu-neto150,0029.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad194,0729.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad280,2029.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad39,8629.05.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad330,3029.05.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad126,7129.05.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad299,1829.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade-obaveze17,5729.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze204,5929.05.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale naknade-neto542,7029.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad548,4829.05.2026.