Ministarstvo finansija

NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.813,4028.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto800,0028.02.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AUgovori o djelu-neto600,0028.02.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AUgovori o djelu-neto600,0028.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu424,2528.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu38,1728.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknada za dopunski rad -obaveze88,2428.02.2025.
PRIREZ NA POREZ PONaknada za dopunski rad -obaveze13,2428.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze546,5928.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade-obaveze46,2528.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze183,7228.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade-obaveze15,7828.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade-obaveze20,8728.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu156,9728.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu14,1328.02.2025.
SIND.ORG.ZAPOSLENIHZarada za redovan rad7,4128.02.2025.
SAMOST.SIND.RADNIKAZarada za redovan rad3,1828.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad6.766,4228.02.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad3.440,5128.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.990,0028.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.635,7528.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.967,3728.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJUgovori o djelu-neto476,3228.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu101,0428.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu9,0928.02.2025.
CENTRALNO KLIRIN.DEKonsultantske usluge435,6028.02.2025.
CENTRALNO KLIRIN.DEKonsultantske usluge363,0028.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknada za dopunski rad -obaveze73,8628.02.2025.
PRIREZ NA POREZ PONaknada za dopunski rad -obaveze6,1428.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknada za dopunski rad -obaveze73,8628.02.2025.
PRIREZ NA POREZ PONaknada za dopunski rad -obaveze6,1428.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknada za dopunski rad -obaveze94,3628.02.2025.
PRIREZ NA POREZ PONaknada za dopunski rad -obaveze8,1028.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze40,7128.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale naknade-obaveze3,5028.02.2025.
SIND.ORG.ZAPOSLENIHZarada za redovan rad73,5928.02.2025.
SAMOST.SIND.RADNIKAZarada za redovan rad31,5428.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0028.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad4.830,2428.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad826,6328.02.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad789,9028.02.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad289,4528.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad2.228,8728.02.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.492,8828.02.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad893,3128.02.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad738,7228.02.2025.
PRIREZ NA POREZ POIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu37,2328.02.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze339,2828.02.2025.
SIND.ORG.ZAPOSLENIHZarada za redovan rad13,1828.02.2025.
SAMOST.SIND.RADNIKAZarada za redovan rad5,6528.02.2025.