Ministarstvo finansija

ADDIKO BANK (HYPO AOstali transferi pojedincima200,0007.03.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BOstali transferi pojedincima1.500,0007.03.2025.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja655,3207.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji7,0007.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKATransferi opstinama24.827,5607.03.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BTransferi opstinama59.656,4407.03.2025.
PRIJESTONICA CETINJETransferi opstinama422.412,9407.03.2025.
OPSTINA ANDRIJEVICATransferi opstinama96.954,8607.03.2025.
OPSTINA BERANETransferi opstinama183.620,6407.03.2025.
OPSTINA BIJELO POLJETransferi opstinama235.659,6807.03.2025.
OPSTINA GUSINJETransferi opstinama103.880,2107.03.2025.
OPSTINA KOLASINTransferi opstinama107.441,8207.03.2025.
OPSTINA MOJKOVACTransferi opstinama107.441,8207.03.2025.
OPSTINA PETNJICATransferi opstinama121.292,5107.03.2025.
OPSTINA PLAVTransferi opstinama121.292,5107.03.2025.
BUDZET OPSTINE PLUZTransferi opstinama90.227,3907.03.2025.
SKUPSTINA OPSTINE PTransferi opstinama176.695,2907.03.2025.
OPSTINA ROZAJETransferi opstinama173.331,5507.03.2025.
OPSTINA SAVNIKTransferi opstinama96.954,8707.03.2025.
OPSTINA ZABLJAKTransferi opstinama90.227,3907.03.2025.
OPSTINA TUZITransferi opstinama131.581,6007.03.2025.
OPSTINA ZETA (GO GOTransferi opstinama142.068,5607.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstali transferi pojedincima990,0006.03.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstali transferi pojedincima990,0006.03.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali transferi pojedincima990,0006.03.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstali transferi pojedincima990,0006.03.2025.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.105,0006.03.2025.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja695,0006.03.2025.
BOSNJACKA STRANKATransferi politickim partijama strankama i udruze57.308,8605.03.2025.
HRVATSKA GRADJANSKATransferi politickim partijama strankama i udruze20.200,8205.03.2025.
SOCIJALISTICKA NAROTransferi politickim partijama strankama i udruze31.179,5405.03.2025.
DEMOKRATSKA PARTIJATransferi politickim partijama strankama i udruze6.262,2505.03.2025.
NOVA DEMOKRATSKA SNTransferi politickim partijama strankama i udruze6.262,2505.03.2025.
DEMOKRATSKI SAVEZ UTransferi politickim partijama strankama i udruze4.646,1905.03.2025.
HIPOTEKARNA BANKATransferi politickim partijama strankama i udruze3.030,1305.03.2025.
DEMOKRATSKA PARTIJATransferi politickim partijama strankama i udruze122.114,6205.03.2025.
SOCIJALDEMOKRATE CRTransferi politickim partijama strankama i udruze21.549,6505.03.2025.
DEMOKRATSKA UNIJA ATransferi politickim partijama strankama i udruze7.183,2105.03.2025.
POLITICKA PARTIJA PTransferi politickim partijama strankama i udruze172.420,6305.03.2025.
UJEDINJENA CRNA GORATransferi politickim partijama strankama i udruze5.681,4905.03.2025.
LOVCEN BANKA AD POTransferi politickim partijama strankama i udruze5.681,4905.03.2025.
DEMOKRATSKA CRNA GTransferi politickim partijama strankama i udruze57.517,4605.03.2025.
GRADJANSKI POKRET UTransferi politickim partijama strankama i udruze30.970,9405.03.2025.
NOVA SRPSKA DEMOKRATransferi politickim partijama strankama i udruze72.358,1505.03.2025.
DEMOKRATSKA NARODNATransferi politickim partijama strankama i udruze32.159,1705.03.2025.
ALBANSKA ALTERNATITransferi politickim partijama strankama i udruze17.675,7205.03.2025.
DEMOKRATSKI SAVEZ ATransferi politickim partijama strankama i udruze5.050,2205.03.2025.
POLITICKA PARTIJA NTransferi politickim partijama strankama i udruze2.525,1005.03.2025.
BOSNJACKA STRANKATransferi zenskim org u politickom subjektima7.760,4905.03.2025.
HRVATSKA GRADJANSKATransferi zenskim org u politickom subjektima7.760,4905.03.2025.