Ministarstvo finansija

HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto600,0030.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto416,0030.04.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Zarada za redovan rad20,0030.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad59,4430.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad99,9130.04.2026.
PC PLANET DOOZarada za redovan rad190,4230.04.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad400,7430.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad42,1930.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad257,5130.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad23,6130.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad398,5730.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad206,4130.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad51,7130.04.2026.
FROG-MONT DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji117,7030.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu18,1330.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu201,5230.04.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUgovori o djelu-neto150,0030.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0030.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad194,0730.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad39,8630.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad280,2030.04.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad330,3030.04.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad299,1830.04.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad126,7130.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade-obaveze17,5730.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze204,5930.04.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale naknade-neto542,7030.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu30,5430.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu339,4030.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0030.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0030.04.2026.
OBUCA MINJA DOOZarada za redovan rad8,8230.04.2026.
OKO DOOZarada za redovan rad22,4030.04.2026.
MARTEX DOO CETINJEZarada za redovan rad23,8230.04.2026.
WINNERS CO PODGORICAZarada za redovan rad27,4130.04.2026.
DONATOR DOO PODGORICAZarada za redovan rad31,0430.04.2026.
SPORT VISION DOOZarada za redovan rad44,4630.04.2026.
MONA CG DOO PODGORICAZarada za redovan rad25,5030.04.2026.
MONA CG DOO PODGORICAZarada za redovan rad33,8330.04.2026.
TEHNO MAX (VS-COMMERCE)Zarada za redovan rad67,7330.04.2026.
MIL-POP D.O.O.Zarada za redovan rad26,9130.04.2026.
MIL-POP D.O.O.Zarada za redovan rad31,4930.04.2026.
MIL-POP D.O.O.Zarada za redovan rad14,8830.04.2026.
MIL-POP D.O.O.Zarada za redovan rad0,0230.04.2026.
MIL-POP D.O.O.Zarada za redovan rad21,2830.04.2026.
SAMOST.SIND.RADNIKA UPRAVE I PZarada za redovan rad56,0030.04.2026.
SAMOST.SIND.RADNIKA UPRAVE I PZarada za redovan rad25,0030.04.2026.
SAMOST.SIND.RADNIKA UPRAVE I PZarada za redovan rad25,0030.04.2026.
PC PLANET DOOZarada za redovan rad151,2430.04.2026.
VUJACIC COMPANY DOOZarada za redovan rad161,5730.04.2026.