Komisija za koncesije

ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade387,0018.05.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Izrada i odzavanje softvera56,9904.05.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije200,0004.05.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostranst1.000,0025.04.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade687,0020.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade3.232,0020.04.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade2.965,5020.04.2012.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade587,0020.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.032,0006.04.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade1.024,0006.04.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostranst1.000,0004.04.2012.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade387,0023.03.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade100,0023.03.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade387,0023.03.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREKancelarijski materijal400,0014.03.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREKancelarijski materijal400,0014.03.2012.
GO TRAVEL AGENCIJA PODGORICAOstale usluge688,0013.03.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu1.000,0029.02.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade287,0024.02.2012.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade387,0024.02.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade100,0024.02.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.032,0024.02.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade100,0024.02.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade1.024,0024.02.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji1.000,0008.02.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.032,0031.01.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade1.024,0031.01.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade487,0031.01.2012.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade387,0031.01.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Usluge prevodjenja stampanja i umnozavanja70,0026.12.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge300,0026.12.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAKonsultantske usluge projekti i studije306,0026.12.2011.
3G MOBILE DOO PODGORICASitan inventar170,0026.12.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije1.061,0026.12.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.000,0026.12.2011.
INFOCET DOO CETINJEIzrada i odzavanje softvera1.280,0026.12.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal101,4826.12.2011.
INSTITUT RACUNOVODJA I REVIZOUsluge usavrsavanja zaposlenih140,0026.12.2011.
DUKLJA-RIBNICA AKCIONARSKO DRReprezentacija u zemlji115,0026.12.2011.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade383,0023.12.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade1.233,0023.12.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade1.016,0023.12.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Konsultantske usluge projekti i studije700,0023.12.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu1.449,0307.12.2011.
PIVAKO PODGORICAKancelarijski materijal89,2024.11.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Konsultantske usluge projekti i studije1.016,0017.11.2011.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade382,0017.11.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.011,0017.11.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade483,0017.11.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.011,0011.10.2011.