Ministarstvo odbrane

ZAPAD BANKA ADNaknada za prevoz358,4931.08.2026.
ZAPAD BANKA ADNaknada za stanovanje i odvojen zivot1.191,9031.08.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad25.731,9131.08.2026.
UNIVERZAL CAPITAL BANKNaknada za prevoz29,4531.08.2026.
UNIVERZAL CAPITAL BANKNaknada za stanovanje i odvojen zivot160,8031.08.2026.
UNIVERZAL CAPITAL BANKZarada za redovan rad4.024,3631.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za prevoz267,9131.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za stanovanje i odvojen zivot625,8031.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad22.078,0031.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade269,5431.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za prevoz1.842,9031.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot4.638,3031.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad134.122,5831.08.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za prevoz2.465,7431.08.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za stanovanje i odvojen zivot8.028,1731.08.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad181.304,7331.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za prevoz2.250,4831.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot8.036,7431.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad200.546,1531.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za prevoz2.807,5131.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot9.096,2331.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad238.363,5531.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz10.846,6831.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot44.075,8531.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad892.432,8231.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za prevoz1.637,9531.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot2.994,7531.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad125.442,4631.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.631,0331.08.2026.
MONTE PUT DOOOstale usluge prevoza5.000,0031.08.2026.
OSMI RED DMedicinski materijal254,1031.08.2026.
FARMEGRA DOOOstali materijal za zdravstvenu zaštitu148,3631.08.2026.
FARMEGRA DOOLaboratorijski materijal85,9631.08.2026.
OSMI RED DLaboratorijski materijal89,3031.08.2026.
BULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.Ostale usluge prevoza13.189,4431.08.2026.
BULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.Ostale usluge prevoza422,2431.08.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA PODGORICARashodi za elektricnu energiju3.406,1131.08.2026.
KOMUNALNO DOO DANILOVGRADKomunalne naknade93,2231.08.2026.
KOMUNALNO DOO DANILOVGRADKomunalne naknade2.017,3531.08.2026.
SUPER CLEAN DOOOstale usluge804,6531.08.2026.
INFOSTREAM DOOOdržavanje softvera1.663,7531.08.2026.
INFOSTREAM DOOOdržavanje softvera3.529,1631.08.2026.
VUJOVIC VR DOOOstale usluge prevoza16.589,2831.08.2026.
VUJOVIC VR DOOOstale usluge prevoza11.684,4031.08.2026.
FLOWERSHOP AZIVAOstali materijal200,0031.08.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA PODGORICAKomunalne naknade129,7731.08.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA PODGORICAKomunalne naknade1,9331.08.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA PODGORICAKomunalne naknade1,0831.08.2026.
KOMUNALNO DOOKomunalne naknade2.450,3131.08.2026.
LUKA BAR ADRashodi za elektricnu energiju711,2331.08.2026.