Ministarstvo odbrane

NLB MONTENEGRO BANKAPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu40,0208.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran14,6008.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJRashodi za tečna goriva119,6608.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni11,9708.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZakup zgrada i poslovnog prostora2.213,7108.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOsiguranje vozila322,0808.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJBankarske usluge/provizije20,0008.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade2.763,0007.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade792,0007.04.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BOstale naknade612,0007.04.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AOstale naknade900,0007.04.2025.
UNIVERZAL CAPITAL BOstale naknade117,0007.04.2025.
ZAPAD BANKAOstale naknade117,0007.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade468,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade711,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOprema za odbranu17.895.000,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAJednokratne socijalne pomoci990,0007.04.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Jednokratne socijalne pomoci990,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJJednokratne socijalne pomoci990,0007.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAJednokratne socijalne pomoci900,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali transferi pojedincima378,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji45,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji27,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji27,0007.04.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0007.04.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0007.04.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0007.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAReprezentacija u zemlji1.000,0004.04.2025.