Uprava za izvršenje krivičnih sankcija

VELETEX ADSredstva higijene1.910,2817.06.2025.
VELETEX ADSredstva higijene3.347,1117.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal357,5616.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal466,4616.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal117,2516.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal29,3816.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal111,1416.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal57,0516.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal65,0316.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal14,3416.06.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva1.005,9116.06.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva6.391,0716.06.2025.
DOO AGREGATI MONTENTekuće održavanje opreme520,5116.06.2025.
DOO AGREGATI MONTENTekuće održavanje opreme151,2516.06.2025.
DOO AGREGATI MONTENTekuće održavanje opreme406,8316.06.2025.
DOO AGREGATI MONTENTekuće održavanje opreme27,2616.06.2025.
ALATEL PODGORICATekuće održavanje opreme1.937,2116.06.2025.
LIM JKSPKomunalne naknade392,2616.06.2025.
DEPONIJA DOOKomunalne naknade801,2016.06.2025.
MESOPROMET DOOOstali materijal2.427,2816.06.2025.
MESOPROMET DOOOstali materijal9.911,1016.06.2025.
MESOPROMET DOOOstali materijal10.238,5216.06.2025.
TEKOM PROMET DOOOstali rashodi za materijal2.444,2016.06.2025.
WIRELESS MONTENEGROOstalo3.209,5616.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji93,0012.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0012.06.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0012.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0012.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata1.861,5912.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata1.348,6712.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata1.584,5012.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata2.170,2612.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata1.297,7312.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata1.626,2412.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata242,0012.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata960,4412.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata834,9012.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata2.705,5612.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata290,4012.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal130,9311.06.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal27,1011.06.2025.
EKO SANITEKO MDOstalo233,5311.06.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AOstali transferi pojedincima900,0011.06.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ostali transferi pojedincima78,8911.06.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ostali transferi pojedincima821,1111.06.2025.
TEHNO SERVIS JUKICTekuće održavanje opreme1.113,2011.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata280,0411.06.2025.
RAVEL PODGORICATekuće održavanje gradjevinskih objekata723,5311.06.2025.
MESOPROMET DOOOstali materijal1.842,1011.06.2025.
MESOPROMET DOOOstali materijal51,7911.06.2025.