Sudski savjet

NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto150,0026.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto403,1626.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto196,8426.08.2026.
ADVOKAT DRAGOVIC NADJAIzdaci po osnovu sudskih postupaka500,0026.08.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja607,9026.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREOstale naknade0,7126.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREOstale naknade26,3926.08.2026.
OPSTINA NIKSICOstale naknade1,5726.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka176,2726.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka176,2726.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka38,7826.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade108,0026.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka101,7926.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka79,3226.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka242,3826.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka176,2726.08.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka342,1826.08.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA NIKSICKomunalne naknade162,9826.08.2026.
KASTEX DOOKancelarijski materijal13,8626.08.2026.
KASTEX DOOKancelarijski materijal4,2926.08.2026.
ZIRAAT BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka272,5226.08.2026.
RAMOND K.D. DRUSTVO ZA TRG.EXPKancelarijska oprema159,7626.08.2026.
TENEGRO GROUP DOOSredstva higijene108,9026.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka700,0026.08.2026.
BALKAN LIFTTekuće održavanje opreme188,2126.08.2026.
BALKAN LIFTTekuće održavanje opreme77,9926.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka127,2626.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka235,7426.08.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni186,7826.08.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni67,4526.08.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za korišćenje interneta302,5026.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAAdvokatske usluge800,0026.08.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za korišćenje interneta302,5026.08.2026.
STAMPARIJA OBODKancelarijski materijal1.268,0826.08.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostali transferi pojedincima900,0026.08.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva51,4326.08.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva460,7026.08.2026.
ELEKTROPRIVREDA CG ADRashodi za elektricnu energiju43,3826.08.2026.
ELEKTROPRIVREDA CG ADRashodi za elektricnu energiju2,0426.08.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva132,3226.08.2026.
STR SOTIROSKI PRED.MILOS SOTIROSKIReprezentacija u zemlji16,0026.08.2026.
BAU CENTAR BIJELO POLJETekuće održavanje opreme103,4026.08.2026.
DOO MIKRO S STekuće održavanje opreme22,5026.08.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za korišćenje interneta151,2526.08.2026.
KASTEX DOOKancelarijski materijal15,2526.08.2026.
LIM JKSPKomunalne naknade113,2626.08.2026.
LIM JKSPKomunalne naknade213,2426.08.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge791,9926.08.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge1.165,1126.08.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge490,3526.08.2026.