Min turizma

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali transferi institucijama2.500,0017.09.2025.
SPORTSKO RIBOLOVNI KLUB PODGORICAOstali transferi institucijama2.300,0017.09.2025.
NVU ODGOVOR-REPLYOstali transferi institucijama4.572,6317.09.2025.
EFEL TRAVEL DOOUsluge registracije vozila281,3017.09.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge321,7617.09.2025.
LOVCEN AUTO DOOUsluge registracije vozila81,1017.09.2025.
LOVCEN AUTO DOOUsluge registracije vozila61,0017.09.2025.
LOVCEN AUTO DOOUsluge registracije vozila65,0017.09.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva487,5616.09.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva4.567,4616.09.2025.
SRK LIMOstali transferi institucijama980,0016.09.2025.
MONTENEGRO EVENT TEAM (MMP) DOOOstali transferi institucijama5.165,1016.09.2025.
CAPITAL CAR DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila121,0016.09.2025.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni546,4416.09.2025.
AI SOLUTION DOOOdržavanje softvera7.139,0015.09.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo600,0015.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo600,0015.09.2025.
ZINZA GROUP DOOSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu1.040,0015.09.2025.
ZINZA GROUP DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu4.218,3915.09.2025.
ZINZA GROUP DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu3.264,6015.09.2025.
ZINZA GROUP DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu400,0015.09.2025.
ZINZA GROUP DOOSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu1.050,0015.09.2025.
ZINZA GROUP DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu40,0015.09.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOtpremnine1.530,0015.09.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji558,0015.09.2025.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji558,0015.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji330,0015.09.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji480,0015.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji450,0015.09.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji930,0015.09.2025.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni245,1212.09.2025.
CRVENI KRST CRNE GORERashodi za postanske usluge25,0011.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali transferi institucijama1.750,0011.09.2025.
TURISTICKA ORGANIZACIJA PLAVOstali transferi institucijama5.275,3111.09.2025.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja655,7908.09.2025.
TELEMACH DOORashodi za ostale komunikacione usluge25,9005.09.2025.
SRD LIPLJAN PLJEVLJAOstali transferi institucijama2.500,0005.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali transferi institucijama2.100,0005.09.2025.
LOVCEN BANKA AD PODGORICAOstali transferi institucijama3.000,0005.09.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAMedijske usluge i promotivne aktivnosti799,0004.09.2025.
ARHIMED DOOOstale usluge338,8004.09.2025.
INFOMONT DOOOstale usluge45,7204.09.2025.
INFOMONT DOOOstale usluge155,1404.09.2025.
INFO BIRO MONTENEGROOstale usluge134,1804.09.2025.