Min soc sta, brige o por i demo

CSR PLAV I GUSINJEIzdrzavanje sticenika u domovima4.021,9216.09.2025.
CSR BERANEIzdrzavanje sticenika u domovima4.377,6016.09.2025.
CSR MOJKOVACIzdrzavanje sticenika u domovima91,2016.09.2025.
CSR BIJELO POLJEIzdrzavanje sticenika u domovima7.934,4016.09.2025.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima3.161,6016.09.2025.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima5.485,6816.09.2025.
CSR HERCEG NOVIIzdrzavanje sticenika u domovima2.735,0016.09.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima4.422,1016.09.2025.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima4.507,0616.09.2025.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima13.294,6616.09.2025.
CSR HERCEG NOVIIzdrzavanje sticenika u domovima1.216,0016.09.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima3.446,2416.09.2025.
CSR DANILOVGRADIzdrzavanje sticenika u domovima3.625,8816.09.2025.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima135,0016.09.2025.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima450,0016.09.2025.
CSR DANILOVGRADIzdrzavanje sticenika u domovima150,0016.09.2025.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima2.515,0016.09.2025.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima1.221,3016.09.2025.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima2.011,5516.09.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima1.592,8216.09.2025.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima4.351,5216.09.2025.
CSR BERANEIzdrzavanje sticenika u domovima1.018,7516.09.2025.
CSR PLJEVLJAIzdrzavanje sticenika u domovima391,8216.09.2025.
CSR BIJELO POLJEIzdrzavanje sticenika u domovima379,2216.09.2025.
CSR BAR I ULCINJIzdrzavanje sticenika u domovima2.285,9816.09.2025.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima249,5316.09.2025.
CSR HERCEG NOVIIzdrzavanje sticenika u domovima407,3216.09.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKIzdrzavanje sticenika u domovima1.139,8416.09.2025.
CSR CETINJEIzdrzavanje sticenika u domovima311,9116.09.2025.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima6.112,9416.09.2025.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima2.776,6116.09.2025.
CSR KOTORIzdrzavanje sticenika u domovima146,9316.09.2025.
CSR PODGORICAIzdrzavanje sticenika u domovima2.030,0016.09.2025.
CSR PLAV I GUSINJEPorodiljska odsustva3.336,2716.09.2025.
CSR BERANEPorodiljska odsustva34.791,8216.09.2025.
CSR BERANEIzdrzavanje sticenika u domovima101,6116.09.2025.
CSR PLJEVLJAPorodiljska odsustva7.582,9516.09.2025.
CSR MOJKOVACPorodiljska odsustva5.581,5916.09.2025.
CSR BIJELO POLJEPorodiljska odsustva68.539,5116.09.2025.
CSR BAR I ULCINJPorodiljska odsustva53.337,2416.09.2025.
CSR KOTORPorodiljska odsustva130.931,2116.09.2025.
LOVCEN BECICI JUIshrana djece u predskolskim ustanovama244.950,0016.09.2025.
CSR HERCEG NOVIPorodiljska odsustva34.045,4216.09.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINE I SAVNIKPorodiljska odsustva153.234,2316.09.2025.
CSR CETINJEPorodiljska odsustva17.217,3016.09.2025.
CSR DANILOVGRADPorodiljska odsustva27.428,2116.09.2025.
JPU LJUBICA POPOVIC PODGORICAIshrana djece u predskolskim ustanovama513,4316.09.2025.
JPU DRAGAN KOVACEVIC NIKSICIshrana djece u predskolskim ustanovama414,3216.09.2025.
CSR PODGORICAPorodiljska odsustva998.395,7616.09.2025.
IRENA RADOVIC JPUIshrana djece u predskolskim ustanovama107,5116.09.2025.