Min energetike i rud

KASTEX DOOKancelarijski materijal19,9713.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal52,6413.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal12,1013.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal522,6813.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal290,4013.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal902,4213.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal7,2613.10.2025.
DOO VILLA GEBA MENAReprezentacija u zemlji1.709,0010.10.2025.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni458,7910.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo139,8010.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo110,2508.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo150,0007.10.2025.
LOVCEN BANKA AD PODnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo150,0007.10.2025.
ZAVOD ZA GEOLOSKA IOstale usluge49.075,1206.10.2025.
NOVA POBJEDA DOOOstale usluge59,2906.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0003.10.2025.
MONTE PUT DOOOstali troškovi200,0003.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0003.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo63,0003.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0003.10.2025.
ROAMING MONTENEGROGradjevinski objekti909.044,1903.10.2025.
ROAMING MONTENEGROGradjevinski objekti16.171,6303.10.2025.
ROAMING MONTENEGROGradjevinski objekti10.230,4503.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade360,1202.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ostale naknade410,2402.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade450,1502.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade630,2102.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ostale naknade360,1202.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJNaknada za dopunski rad -neto300,0002.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale komisije-obaveze390,1502.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknada za dopunski rad -obaveze100,0002.10.2025.
PRIREZ NA POREZ POOstale komisije-obaveze58,5102.10.2025.
PRIREZ NA POREZ PONaknada za dopunski rad -obaveze9,0002.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ugovori o djelu-neto2.784,7102.10.2025.
ZAPAD BANKAUgovori o djelu-neto3.166,4002.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PUgovori o djelu-obaveze1.262,3602.10.2025.
PRIREZ NA POREZ POUgovori o djelu-obaveze113,6102.10.2025.
RAMEL DOOInfrastruktura opsteg znacaja350.900,4302.10.2025.
RAMEL DOOInfrastruktura opsteg znacaja207.172,8802.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKonsultantske usluge9.576,0002.10.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.696,3201.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad5.633,7701.10.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad1.139,6101.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.239,3201.10.2025.