Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija

UMJETNICKA SKOLA VASA PAVICKomunalne naknade74,9709.08.2024.
OS DARA COKORILO MUZICKAKomunalne naknade470,9709.08.2024.
JU SKOLA ZA OSNOVNO MUZ.OBR.KKomunalne naknade73,0809.08.2024.
OS ZA MUZICKO OBRAZOVANJEKomunalne naknade49,5909.08.2024.
SKOLA ZA OSNOVNO MUZICKO OBRAKomunalne naknade20,7709.08.2024.
OS ZA MUZICKO OBRAZOVANJE BERKomunalne naknade14,1509.08.2024.
JU MUZICKA SKOLA TIVATRashodi za elektricnu energiju227,2809.08.2024.
JU MUZICKA SKOLA TIVATRashodi za elektricnu energiju1.687,5609.08.2024.
UMJETNICKA SKOLA VASA PAVICRashodi za elektricnu energiju745,5009.08.2024.
OS DARA COKORILO MUZICKARashodi za elektricnu energiju941,9409.08.2024.
OS ZA MUZICKO OBRAZOVANJERashodi za elektricnu energiju222,7409.08.2024.
OS ZA MUZ.OBR. SAVO POPOVIC CRashodi za elektricnu energiju153,4309.08.2024.
OS ZA MUZICKO OBRAZOVANJERashodi za elektricnu energiju118,0409.08.2024.
SKOLA ZA OSNOVNO MUZICKO OBRARashodi za elektricnu energiju322,8509.08.2024.
OS PETAR II PETROVIC NJEGOSRashodi za elektricnu energiju1.553,8609.08.2024.
OS JOVAN COROVIC SAVNIKKomunalne naknade149,8009.08.2024.
OS BAJO PIVLJANIN PLUZINEKomunalne naknade95,0709.08.2024.
OS BAJO PIVLJANIN PLUZINEKomunalne naknade87,1309.08.2024.
JU OBRAZOVNI CENTAR PLUZINEKomunalne naknade1.045,6609.08.2024.
OS NJEGOS DANILOVGRADKomunalne naknade416,8809.08.2024.
OS VUKO JOVOVIC DANILOVGRADKomunalne naknade314,5809.08.2024.
OS DZAFER NIKOCEVIC GUSINJEKomunalne naknade1.069,3409.08.2024.
OS PETAR DEDOVIC PLAVKomunalne naknade336,5109.08.2024.
OS HAJRO SAHMANOVIC PLAVKomunalne naknade1.774,5209.08.2024.
OS NEDAKUSI - BIJELO POLJEKomunalne naknade623,0009.08.2024.
OS 9.MAJ BIJELO POLJEKomunalne naknade830,7409.08.2024.
OS 21 MAJ BIJELO POLJEKomunalne naknade258,9409.08.2024.
OS MILOMIR DJALOVIC BIJELO POKomunalne naknade262,8009.08.2024.
OS SUKRIJA MEDJEDOVIC BIJELOKomunalne naknade169,0609.08.2024.
OS RIFAT BURDZOVIC TRSOKomunalne naknade211,0009.08.2024.
OS BRACA RIBAR BIJELO POLJEKomunalne naknade470,8009.08.2024.
OS MILOVAN JELIC BIJELO POLJEKomunalne naknade252,9409.08.2024.
OS KRSTO RADOJEVIĆKomunalne naknade590,6409.08.2024.
OS MLADOST KANJE-BIJELO POLJEKomunalne naknade245,2409.08.2024.
OS ALEKSA BECO DJILASKomunalne naknade299,6009.08.2024.
OS PAVLE ZIZIC BIJELO POLJEKomunalne naknade647,1409.08.2024.
OS VUK KARADZIC BIJELO POLJEKomunalne naknade368,0809.08.2024.
OS V.S.RIBNIKAR BIJELO POLJEKomunalne naknade1.424,1209.08.2024.
OS MARKO MILJANOV BIJELO POLJEKomunalne naknade2.433,1809.08.2024.
OS RISTO RATKOVIC BIJELO POLJEKomunalne naknade1.146,5209.08.2024.
OS DUSAN KORAC BIJELO POLJEKomunalne naknade1.619,5609.08.2024.
OS MILIC KELJANOVIC ANDRIJEVKomunalne naknade120,1209.08.2024.
OS BAJO JOJIC ANDRIJEVICAKomunalne naknade1.071,6409.08.2024.
OS LUBNICE BERANEKomunalne naknade63,0009.08.2024.
OS DONJA RZANICA BERANEKomunalne naknade213,8409.08.2024.
OS POLICA BERANEKomunalne naknade90,0009.08.2024.
OS MAHMUT ADROVIC PETNJICAKomunalne naknade459,3409.08.2024.
OS RADOMIR MITROVIC BERANEKomunalne naknade955,8009.08.2024.
OS VUKASIN RADUNOVIC BERANEKomunalne naknade751,3209.08.2024.
OS VUK KARADZIC BERANEKomunalne naknade1.832,0409.08.2024.