Fond za obestecenje

WATER GROUP DOOOstalo14,7411.12.2013.
NESPA COMPUTERS D.O.O.Ostalo296,9111.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje158,0410.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje228,7510.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti20,7910.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje623,8610.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti20,7910.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje353,5210.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade403,3710.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada8,3210.12.2013.
LUKOIL MONTENEGRO DOORashodi za benzin31,0809.12.2013.
LUKOIL MONTENEGRO DOORashodi za benzin23,9209.12.2013.
PARKING SERVIS PODGORICAOstalo128,7009.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade127,9005.12.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade19,1805.12.2013.
KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade574,2605.12.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade846,8005.12.2013.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade220,0003.12.2013.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade275,0003.12.2013.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade220,0003.12.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade6,9403.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade31,7203.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade12,9203.12.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade1,6503.12.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad814,9929.11.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.247,1029.11.2013.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad234,0429.11.2013.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad461,3829.11.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze3,4326.11.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez63,3326.11.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-obaveze340,0022.11.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze22,8622.11.2013.
Globe travelOstalo580,0021.11.2013.
SCAN INTERNATIONALKancelarijska oprema201,8021.11.2013.
SCAN INTERNATIONALKancelarijska oprema250,0021.11.2013.
SCAN INTERNATIONALKancelarijska oprema250,0021.11.2013.
SCAN INTERNATIONALKancelarijska oprema250,0021.11.2013.
SCAN INTERNATIONALKancelarijska oprema250,0021.11.2013.
SCAN INTERNATIONALKancelarijska oprema250,0021.11.2013.
WATER GROUP DOOOstalo9,5214.11.2013.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge51,2011.11.2013.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni202,0511.11.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze3,3311.11.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-obaveze196,7311.11.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-obaveze133,2711.11.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze22,1911.11.2013.
LUKOIL MONTENEGRO DOORashodi za benzin43,8511.11.2013.
TEA TRADE DOOOstalo220,0711.11.2013.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni24,9308.11.2013.
CENTRALNO KLIRIN.DEPOZ.DRUSTVOstalo100,5208.11.2013.