Fond za obestecenje

PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez61,6928.05.2013.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni212,0623.05.2013.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge66,5523.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze26,2223.05.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-obaveze390,0023.05.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze3,9323.05.2013.
CENTRALNO KLIRIN.DEPOZ.DRUSTVOstalo447,3623.05.2013.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni27,4315.05.2013.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni7,8615.05.2013.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni64,8915.05.2013.
MG SOFT DOOOdržavanje softvera175,5010.05.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze2,9208.05.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-obaveze290,0008.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze3,6308.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze15,8708.05.2013.
WATER GROUP DOOOstalo9,3608.05.2013.
PARKING SERVIS PODGORICAOstalo128,7008.05.2013.
LUKOIL MONTENEGRO DOORashodi za benzin39,8308.05.2013.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade275,0008.05.2013.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade220,0008.05.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade6,9408.05.2013.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade150,7408.05.2013.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade69,2608.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade46,2908.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti21,0208.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje159,6108.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje231,0308.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada8,3908.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade411,3308.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti21,0208.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje357,0308.05.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje630,0308.05.2013.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad239,3729.04.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad846,8029.04.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.271,1829.04.2013.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad423,5429.04.2013.
VOLI TRADE DOOSredstva higijene19,2325.04.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez61,6923.04.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstalo32,3022.04.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GORETekuće održavanje opreme55,0022.04.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GORERashodi za ostale komunikacione usluge12,7522.04.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstali troškovi6,4022.04.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstali troškovi139,0022.04.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstali rashodi za materijal32,0022.04.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze3,3315.04.2013.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge51,3015.04.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze22,1915.04.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-obaveze330,0015.04.2013.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni159,5011.04.2013.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni35,5511.04.2013.