Fitosanitarna uprava

CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu808,0003.05.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstalo2,7827.04.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstalo5,1427.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo63,8027.04.2012.
ATLAS BANKAOstalo2,8427.04.2012.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad568,2927.04.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.028,7427.04.2012.
SINDIKALNA ORGANI.FITOSANITARZarada za redovan rad140,0527.04.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad555,5827.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad12.759,5027.04.2012.
KARAL COMMERCE D.O.O.Usluge odrzavanja vozila RFZ45,0027.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.579,5026.04.2012.
GRAFO CRNA GORA DOOKancelarijski materijal398,0326.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.650,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.650,0026.04.2012.
INTERESTA D.O.O.Sredstva higijene40,5026.04.2012.
CIKOM DOO PODGORICAKompjuterska oprema578,8726.04.2012.
SAVREMENI BIRO DOOPublikacije casopisi i glasila268,8026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge450,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge600,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge6.319,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge750,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge600,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge750,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge3.445,5826.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge604,4226.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge750,0026.04.2012.
KARAL COMMERCE D.O.O.Usluge odrzavanja vozila RFZ50,0026.04.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal112,8126.04.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal269,0426.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge423,5826.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge296,4226.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.263,6026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge720,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.500,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge2.096,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.677,0026.04.2012.
SAMBA DOO BARUsluge odrzavanja vozila RFZ10,0026.04.2012.
PREFERANS DOO PODGORICAReprezentacija u zemlji44,8026.04.2012.
SAVREMENI BIRO DOOPublikacije casopisi i glasila17,5026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge2.415,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge600,0026.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo566,9126.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo23,0426.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo1.332,8526.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge1.350,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge300,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge750,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge900,0026.04.2012.
BIOTEHNICKI FAKULTETOstale usluge450,0026.04.2012.