Djelatnost JU Dom starih Grabovac

Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada246,4209.02.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti616,0209.02.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje6.775,9609.02.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti616,0209.02.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje18.479,9709.02.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade4.604,7909.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ BAJOVIC JASMZarada za redovan rad117,9906.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ NIKCEVIC BILZarada za redovan rad26,6706.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ RAJKOVIC DARZarada za redovan rad28,7106.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ RAJKOVIC DARZarada za redovan rad100,0006.02.2024.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad236,4006.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ SAMARDZIC BRZarada za redovan rad22,5606.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOVIC VLADZarada za redovan rad65,0006.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOVIC VLADZarada za redovan rad1,6406.02.2024.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOVIC VLADZarada za redovan rad100,0006.02.2024.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.141,9206.02.2024.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad734,6506.02.2024.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad215,8306.02.2024.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad127,0006.02.2024.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad121,0506.02.2024.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad181,5806.02.2024.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad41,0706.02.2024.
SAVEZ SINDIKATAZarada za redovan rad193,6606.02.2024.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASZarada za redovan rad193,6606.02.2024.
GRABOVAC SIND RISANZarada za redovan rad580,9906.02.2024.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.355,8906.02.2024.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad135,5806.02.2024.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.280,9206.02.2024.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad66,3106.02.2024.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad66,3106.02.2024.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad361,9006.02.2024.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad940,6906.02.2024.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.811,5506.02.2024.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad2.984,2731.01.2024.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad7.544,4831.01.2024.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad8.099,2931.01.2024.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad8.959,8031.01.2024.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad10.605,9331.01.2024.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad11.949,2331.01.2024.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad38.106,2131.01.2024.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.355,8929.12.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada228,3828.12.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti570,9328.12.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje6.280,1928.12.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti570,9328.12.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje17.127,6428.12.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.580,4028.12.2023.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez465,4127.12.2023.
JAVNI IZVRSITELJ BAJOVIC JASMZarada za redovan rad127,0027.12.2023.
JAVNI IZVRSITELJ NIKCEVIC BILZarada za redovan rad26,6727.12.2023.