Drzavna izborna komisija

CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu150,0024.07.2019.
SAVA MONTENEGRO OSIGURANJEOsiguranje zaposlenih808,6023.07.2019.
UPRAVA ZA IMOVINUReprezentacija u zemlji176,7523.07.2019.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni72,7523.07.2019.
S PRESS PLUS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti15,9623.07.2019.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva451,8823.07.2019.
S PRESS PLUS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti11,9710.07.2019.
PARKING SERVIS PODGORICAOstale usluge105,6010.07.2019.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni355,0510.07.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAUgovori o djelu-neto873,2610.07.2019.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade408,3310.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze367,3510.07.2019.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade560,7210.07.2019.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade69,8210.07.2019.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade309,6410.07.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade455,2810.07.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale naknade494,4010.07.2019.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade170,0610.07.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade195,0610.07.2019.
KASTEX DOOKancelarijski materijal290,4310.07.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze11,7210.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade1.289,0610.07.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez306,0105.07.2019.
S PRESS PLUS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti15,9602.07.2019.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva996,6602.07.2019.
DJDJ dooTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila333,1902.07.2019.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni348,7602.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti101,9302.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje1.732,8202.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.057,9102.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade2.040,1502.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada40,7802.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti101,9302.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje876,6102.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.121,2202.07.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad603,7401.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad1.318,5901.07.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad3.146,1001.07.2019.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad61,3401.07.2019.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad957,9801.07.2019.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.435,1001.07.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad288,4901.07.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad3.641,9401.07.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz1.124,3928.06.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade90,0028.06.2019.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade600,0028.06.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze5,0128.06.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze157,0228.06.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAUgovori o djelu-neto373,2628.06.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade27,2328.06.2019.