Dodatno finan za pr unapredj zdrav sist

DOM ZDRAVLJA NIKSICSluzbena putovanja u zemlji183,7521.06.2011.
DOM ZDRAVLJA NIKSICSluzbena putovanja u zemlji37,6321.06.2011.
DOM ZDRAVLJA PODGORICASluzbena putovanja u zemlji189,2421.06.2011.
DOM ZDRAVLJA PODGORICASluzbena putovanja u zemlji38,7621.06.2011.
DOM ZDRAVLJA NIKSICSluzbena putovanja u zemlji716,1521.06.2011.
DOM ZDRAVLJA NIKSICSluzbena putovanja u zemlji146,6821.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BARSluzbena putovanja u zemlji436,9321.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BARSluzbena putovanja u zemlji89,4921.06.2011.
DOM ZDRAVLJA KOTORSluzbena putovanja u zemlji1.254,9621.06.2011.
DOM ZDRAVLJA KOTORSluzbena putovanja u zemlji257,0421.06.2011.
DOM ZDRAVLJA ANDRIJEVICASluzbena putovanja u zemlji1.729,8021.06.2011.
DOM ZDRAVLJA ANDRIJEVICASluzbena putovanja u zemlji354,3021.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BIJELO POLJESluzbena putovanja u zemlji1.724,4421.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BIJELO POLJESluzbena putovanja u zemlji353,2021.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BARSluzbena putovanja u zemlji1.658,5821.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BARSluzbena putovanja u zemlji339,7121.06.2011.
DOM ZDRAVLJA PLJEVLJASluzbena putovanja u zemlji193,3921.06.2011.
DOM ZDRAVLJA PLJEVLJASluzbena putovanja u zemlji39,6121.06.2011.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije265,6021.06.2011.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije54,3921.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije17,8621.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije3,6621.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BUDVASluzbena putovanja u zemlji2.365,5021.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BUDVASluzbena putovanja u zemlji484,5021.06.2011.
SOLCOMP DOOSluzbena putovanja u zemlji31.646,8821.06.2011.
SOLCOMP DOOSluzbena putovanja u zemlji423,6521.06.2011.
SOLCOMP DOOSluzbena putovanja u zemlji855,0121.06.2011.
SOLCOMP DOOSluzbena putovanja u zemlji953,9821.06.2011.
SOLCOMP DOOSluzbena putovanja u zemlji6.939,1821.06.2011.
PETROL CRNA GORA DOOGorivo56,4621.06.2011.
PETROL CRNA GORA DOOGorivo11,5721.06.2011.
DOM ZDRAVLJA HERCEG NOVISluzbena putovanja u zemlji1.232,5121.06.2011.
DOM ZDRAVLJA HERCEG NOVISluzbena putovanja u zemlji252,4421.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BIJELO POLJESluzbena putovanja u zemlji2.666,6221.06.2011.
DOM ZDRAVLJA BIJELO POLJESluzbena putovanja u zemlji546,1821.06.2011.
POBJEDAMedijske usluge i promotivne aktivnosti341,1321.06.2011.
POBJEDAMedijske usluge i promotivne aktivnosti69,8721.06.2011.
DOM ZDRAVLJA NIKSICSluzbena putovanja u zemlji3.000,3121.06.2011.
DOM ZDRAVLJA NIKSICSluzbena putovanja u zemlji614,5221.06.2011.
DOM ZDRAVLJA PLJEVLJASluzbena putovanja u zemlji3.958,3921.06.2011.
DOM ZDRAVLJA PLJEVLJASluzbena putovanja u zemlji810,7621.06.2011.
INSTITUT IGH HERCEG NOVIKonsultantske usluge projekti i studije2.839,0821.06.2011.
INSTITUT IGH HERCEG NOVIKonsultantske usluge projekti i studije581,5021.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije514,9703.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije105,4703.06.2011.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Konsultantske usluge projekti i studije1.245,0003.06.2011.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Konsultantske usluge projekti i studije255,0003.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije51,5003.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije10,5403.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije429,1403.06.2011.