Dodatno finan za pr unapredj zdrav sist

PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Rashodi za telefonske usluge32,2301.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Rashodi za telefonske usluge6,6001.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Rashodi za telefonske usluge40,3701.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Rashodi za telefonske usluge8,2701.10.2012.
PETROL CRNA GORA DOOGorivo130,3201.10.2012.
PETROL CRNA GORA DOOGorivo26,6901.10.2012.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju31,4401.10.2012.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju6,4401.10.2012.
PRONTO PODGORICAOstale usluge209,6801.10.2012.
PRONTO PODGORICAOstale usluge42,9501.10.2012.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge21,3601.10.2012.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge4,3801.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge projekti i studije0,5601.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge projekti i studije0,1101.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Rashodi za telefonske usluge56,8501.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Rashodi za telefonske usluge11,6401.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije0,0120.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije514,9720.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije105,4620.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije429,1420.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije87,8820.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije0,0120.09.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal33,2919.09.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal6,8219.09.2012.
SPEKTRA DOOReprezentacija u zemlji499,1619.09.2012.
SPEKTRA DOOReprezentacija u zemlji32,6619.09.2012.
SPEKTRA DOOReprezentacija u zemlji69,5819.09.2012.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge21,3619.09.2012.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge4,3819.09.2012.
ALIANCE DOO PODGORICATekuce odrzavanje opreme118,4819.09.2012.
ALIANCE DOO PODGORICATekuce odrzavanje opreme24,2719.09.2012.
PODGORICKI LUXSluzbena putovanja u zemlji58,1019.09.2012.
PODGORICKI LUXSluzbena putovanja u zemlji11,9019.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije1.660,0219.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije340,0019.09.2012.
PETROL CRNA GORA DOOGorivo149,7819.09.2012.
PETROL CRNA GORA DOOGorivo30,6819.09.2012.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju59,7319.09.2012.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju12,2319.09.2012.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju25,1219.09.2012.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju5,1519.09.2012.
CISTOCA JP PODGORICAOstale usluge3,1419.09.2012.
CISTOCA JP PODGORICAOstale usluge0,6419.09.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge projekti i studije16,7419.09.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge projekti i studije3,4319.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije111,6119.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije22,8619.09.2012.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAKonsultantske usluge projekti i studije1.660,0219.09.2012.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAKonsultantske usluge projekti i studije340,0019.09.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge projekti i studije111,6119.09.2012.