Ministarstvo finansija i socijalnog staranja

ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad4.378,6502.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje4.522,5102.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade4.788,5502.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.873,5302.04.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad5.263,7002.04.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja5.754,4702.04.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge6.000,0002.04.2021.
CSR PODGORICARashodi za elektricnu energiju6.207,1202.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje6.328,7602.04.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad6.646,4302.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade6.701,0402.04.2021.
CSR BAR I ULCINJRashodi za elektricnu energiju7.452,7802.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje7.531,7802.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade7.974,9102.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje7.980,9302.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje11.168,4502.04.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad11.597,2502.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje13.291,4702.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje16.491,7402.04.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja19.335,2602.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje39.482,0202.04.2021.
SIND.ORG.CEN.ZA SOC.RAD PODG.DZarada za redovan rad2,3002.04.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade3,5502.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade4,8502.04.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade7,1102.04.2021.
CSR BAR I ULCINJOsiguranje zaposlenih7,1502.04.2021.
JAVNI IZVRSITELJ COGURIC DEJANZarada za redovan rad10,0002.04.2021.
KOMORA FIZIOTERAPEUTA CRNE GOREZarada za redovan rad10,0002.04.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad10,0002.04.2021.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad10,0002.04.2021.
CSR BAR I ULCINJKancelarijski materijal11,1002.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade12,1302.04.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade12,1302.04.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad13,0002.04.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge14,0902.04.2021.
CSR PLAV I GUSINJEZarada za redovan rad16,1802.04.2021.
CSR ROZAJEKomunalne naknade19,0002.04.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad20,0002.04.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad20,0002.04.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad20,0002.04.2021.
CSR KOTORIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu20,2702.04.2021.
JAVNI IZVRSITELJ NISAVIC DUSANZarada za redovan rad21,6402.04.2021.
JAVNI IZVRSITELJ DJAKOVIC MARKOZarada za redovan rad22,1302.04.2021.
SIND.ORG. CENTRA ZA SOC. RADZarada za redovan rad23,9502.04.2021.
CSR ROZAJEKomunalne naknade29,5402.04.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad30,0002.04.2021.
JAVNI IZVRSITELJ BATAK VLADANZarada za redovan rad30,0002.04.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije30,0002.04.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge30,0002.04.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade30,1202.04.2021.