Ministarstvo finansija i socijalnog staranja

PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu61,9808.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge71,8108.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu77,2308.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu100,7308.06.2021.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUgovori o djelu-neto150,0008.06.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge151,2808.06.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREBankarske usluge/provizije7.456,9408.06.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja8.485,6408.06.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREBankarske usluge/provizije20.536,7908.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu7,1808.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge22,6908.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade23,0708.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu38,2908.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade44,3308.06.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu47,8808.06.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade200,0008.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade250,0008.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAOstale naknade250,0008.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade250,0008.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade250,0008.06.2021.
KOMERCIJALNA BANKA BUDVAOstale naknade250,0008.06.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREKamate finansijskim institucijama3.728.472,2108.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto564,3408.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto600,0008.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto603,1108.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto611,8608.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto614,3108.06.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto614,3108.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto628,9908.06.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto651,3008.06.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade677,5008.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto712,1208.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge864,0908.06.2021.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAKonsultantske usluge1.000,0008.06.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdluke komisije za budzet-pomoc za pob.mat.situaci500,0007.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAOdluke komisije za budzet-pom.za lijecenje500,0007.06.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdluke komisije za budzet-pom.za lijecenje500,0007.06.2021.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez562,9707.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez603,8607.06.2021.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez773,3307.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOdluke komisije za budzet-pomoc za skolovanje1.000,0007.06.2021.
HIPOTEKARNA BANKAOdluke komisije za budzet-pomoc za skolovanje1.000,0007.06.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREKamate finansijskim institucijama16.600,0007.06.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKATransferi opstinama24.310,2807.06.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREBankarske usluge/provizije299,8707.06.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdluke komisije za budzet-pom.za lijecenje300,0007.06.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdluke komisije za budzet-pom.za lijecenje300,0007.06.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Odluke komisije za budzet-pom.za lijecenje300,0007.06.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdluke komisije za budzet-pom.za lijecenje300,0007.06.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOdluke komisije za budzet-pom.za lijecenje300,0007.06.2021.