Ministarstvo finansija i socijalnog staranja

GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad5,0031.08.2021.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITZarada za redovan rad33,8531.08.2021.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITZarada za redovan rad57,9831.08.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad147,4231.08.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad105,8831.08.2021.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad131,2531.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad248,4131.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad143,0131.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad100,7231.08.2021.
SOCIJALDEMOKRATE CRNE GOREZarada za redovan rad25,0031.08.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.332,9131.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.159,6831.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.051,6131.08.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.079,7131.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.561,9531.08.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad959,9831.08.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.726,3731.08.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad4.581,5831.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad4.706,8331.08.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.480,6531.08.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad926,4431.08.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad7.868,1031.08.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad7.803,8231.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad10.258,2031.08.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREBankarske usluge/provizije53.101,2231.08.2021.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREBankarske usluge/provizije102,0431.08.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAKamate finansijskim institucijama7.322,9731.08.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.155,3131.08.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.468,8731.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad517,4331.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.597,2431.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad679,8831.08.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad497,3531.08.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad901,2131.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.844,2431.08.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad508,5131.08.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad74,4131.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.073,3331.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad481,1931.08.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad332,7131.08.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.266,6531.08.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad517,6231.08.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.055,6131.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.855,0631.08.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.210,3531.08.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.527,7131.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad740,5431.08.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.737,2131.08.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.241,2431.08.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad468,5331.08.2021.