Direkcija za zastitu tajnih podataka

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad854,1531.05.2012.
T MOBILERashodi za telefonske usluge6,8631.05.2012.
T MOBILERashodi za telefonske usluge159,1531.05.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez4,7609.05.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez45,1109.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje72,3403.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade31,7603.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti16,7103.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje126,9603.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje183,7703.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti16,7103.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje284,0103.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje501,2103.05.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade300,7303.05.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge400,0027.04.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad351,9727.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad854,1527.04.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad684,6427.04.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad347,9227.04.2012.
T MOBILERashodi za telefonske usluge87,6526.04.2012.
T MOBILERashodi za telefonske usluge38,8526.04.2012.
VODA U KRSU LUX PODGORICAReprezentacija u zemlji117,0026.04.2012.
VODA U KRSU LUX PODGORICAReprezentacija u zemlji12,2026.04.2012.
MIROSS DOOOstale usluge356,4426.04.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez45,1120.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti16,7117.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje126,9617.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje183,7717.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti16,7117.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje284,0117.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje501,2117.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade300,7317.04.2012.
GRAND DOO PODGORICAOstale usluge374,6412.04.2012.
GRAND DOO PODGORICAOstale usluge377,6812.04.2012.
LEDONETekuce odrzavanje opreme35,0012.04.2012.
VODA U KRSU LUX PODGORICAOstale usluge131,5012.04.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez55,2609.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge400,0002.04.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad684,6402.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje72,3402.04.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade31,7602.04.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad854,1502.04.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez4,7602.04.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad699,8902.04.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu807,7116.03.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu1.192,2916.03.2012.
VODA U KRSU LUX PODGORICAReprezentacija u zemlji85,1014.03.2012.
T MOBILERashodi za telefonske usluge150,0414.03.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti20,4714.03.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje155,5214.03.2012.