Zavod za socijalnu i dječiju zaštitu

PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad176,8303.08.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad158,2603.08.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad150,6403.08.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad135,6003.08.2015.
VOLI TRADE DOOOstale usluge13,9503.08.2015.
S PRESS PLUS DOORashodi za ostale komunikacione usluge18,9003.08.2015.
DELTA OSIGURANJE PODGORIOsiguranje lica26,0003.08.2015.
DELTA OSIGURANJE PODGORIOsiguranje lica26,0003.08.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad126,0031.07.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad527,5231.07.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad511,9031.07.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad965,5631.07.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad861,4731.07.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.508,9731.07.2015.
PRIREZ NA POREZ PODGORIIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,8023.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu32,1023.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu43,9023.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu73,2023.07.2015.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0023.07.2015.
PRIREZ NA POREZ PODGORIIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,8023.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu32,1023.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu43,9023.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu73,2023.07.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0023.07.2015.
WATER GROUP DOOOstale usluge14,7421.07.2015.
VOLI TRADE DOOOstale usluge73,4021.07.2015.
TAGOR D.O.O.Ostale usluge132,0021.07.2015.
VODA U KRSUOstale usluge124,9521.07.2015.
TEHNO MAX (VS-COMMERCE)Tek održ opr.-Popravke elektric i elektronske opr.60,3010.07.2015.
PRIREZ NA POREZ PODGORIOpstinski prirez93,2910.07.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad126,0009.07.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad126,0009.07.2015.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (TRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni130,3608.07.2015.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (TRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni55,7608.07.2015.
S PRESS PLUS DOORashodi za ostale komunikacione usluge19,6008.07.2015.
INTERESTA D.O.O.Kancelarijski materijal102,0708.07.2015.
DIS KDKancelarijski materijal146,1208.07.2015.
VOLI TRADE DOOReprezentacija u zemlji34,9408.07.2015.
TAGOR D.O.O.Kancelarijski materijal101,1908.07.2015.
TELEMONT DOORashodi za telefonske usluge41,6508.07.2015.
OKOV DOOOstale usluge34,4408.07.2015.
D-MK SCEPANOVICTekuće održavanje opreme71,6708.07.2015.
D-MK SCEPANOVICTekuće održavanje opreme13,3308.07.2015.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji450,0008.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade660,9108.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti13,9008.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje382,7208.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti34,7908.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje299,2308.07.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.043,8008.07.2015.