Min.odrz.razv.i turizma

PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto9,4330.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto300,3430.09.2016.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto468,0030.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata1.472,0030.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata1,4830.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata9,8430.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata146,4030.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata1.472,0030.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto10,4530.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto332,7730.09.2016.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto518,4930.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto12,0929.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto385,0829.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto600,0029.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto5,7429.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto182,9029.09.2016.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ugovori o djelu-neto285,0029.09.2016.
PRIVREDNI SUD CG PROLAZNI DEPOZITOstalo200.000,0028.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge41.000,0027.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto332,7727.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto8,6727.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto276,0627.09.2016.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ugovori o djelu-neto430,1627.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto300,3427.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto9,4327.09.2016.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto518,4927.09.2016.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto468,0027.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-neto10,4527.09.2016.
ARHING-INZENJERING DOOIzrada studija17.998,7523.09.2016.
TOSKOVICI D.O.O.Lokalni putevi40.080,5723.09.2016.
TOSKOVICI D.O.O.Lokalni putevi648,4723.09.2016.
CIVIL ENGINEER DOOKonsultantske usluge23.571,0223.09.2016.
HYDRO GIS SISTEM DOOIzrada studija29.249,9922.09.2016.
TEHNOPUT ME DOOLokalni putevi42.360,8221.09.2016.
EDUCO DOOKonsultantske usluge1.500,0121.09.2016.
EDUCO DOOKonsultantske usluge8.499,9921.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata146,4016.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata9,8416.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata7,3816.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata732,0016.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata7,3816.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata49,2116.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata732,0016.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata49,2116.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata732,0016.09.2016.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata49,2116.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata7,3816.09.2016.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata1,4816.09.2016.
NIK COM D.O.O.Konsultantske usluge500,0014.09.2016.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge712,0014.09.2016.