Crnogorska kinoteka

CRNOGORSKA KINOTEKAElektricna energiju401,2308.04.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAReprezentacija51,7208.04.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKASluzbena putovanja u zemlji420,6008.04.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAKancelarijski materijal177,6908.04.2011.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat9,1305.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez61,5405.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada9,1304.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje173,2604.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje250,7804.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti22,8004.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti22,8004.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje387,5504.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje683,9004.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade410,3204.04.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad2.633,4531.03.2011.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad421,3231.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKANaknade za neto po ugovoru o djelu1.422,6615.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAUsluge prevoza29,2015.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKABankarske usluge/provizije16,6715.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKARashodi za postanske usluge16,6715.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKARashodi za telefonske usluge76,2115.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAElektricna energiju462,9615.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAReprezentacija17,2415.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKASluzbena putovanja u zemlji420,6015.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAKancelarijski materijal177,6915.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAKompjuterska oprema83,3415.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKATakse5,4915.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAKomunalne naknade5,0015.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAZakup objekata333,3315.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKATekuce odrzavanje opreme32,2615.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKATekuce odrzavanje gradjevinskih objekata88,8915.03.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez61,5410.03.2011.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat0,5007.03.2011.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat8,6307.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti22,8003.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje173,2603.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje250,7803.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti22,8003.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje387,5503.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje683,9003.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade0,9203.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade409,4003.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada9,1303.03.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad154,9702.03.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad2.899,8002.03.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAOstale naknade180,2515.02.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKATakse1.483,5215.02.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAKomunalne naknade5,0015.02.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKAZakup objekata333,3315.02.2011.
CRNOGORSKA KINOTEKATekuce odrzavanje opreme32,2615.02.2011.