Min.odrz.raz.i turizma

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo1.200,0027.12.2018.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostalo2.160,0027.12.2018.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo4.080,0027.12.2018.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo2.160,0027.12.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstalo6.084,4227.12.2018.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstalo2.160,0027.12.2018.
HIPOTEKARNA BANKAOstalo1.200,0027.12.2018.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo1.200,0027.12.2018.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo2.116,0427.12.2018.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstalo19,2427.12.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstalo602,7427.12.2018.
HIPOTEKARNA BANKAOstalo1.440,0027.12.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstalo602,7427.12.2018.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo1.440,0027.12.2018.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostalo1.200,0027.12.2018.
KASTEX DOOOstalo997,4027.12.2018.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstalo912,6627.12.2018.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostalo1.200,0027.12.2018.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo5.080,0027.12.2018.
MONTEX-ELEKTRONIKAOstalo279,5127.12.2018.
HIPOTEKARNA BANKAOstalo1.560,0027.12.2018.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo1.200,0027.12.2018.
LD GRADNJA DOOOstalo204.042,8926.12.2018.
INDEL INZENJERINGVodovodi159.412,9526.12.2018.
INTERMOST DOOOstalo152.057,1426.12.2018.
CIVIL ENGINEER DOOOstalo134.994,4926.12.2018.
HIDRO-GRADJEVINAROstalo13.772,2725.12.2018.
ASFALT BETON GRADNJAKonsultantske usluge1.190,0025.12.2018.
URBI PROKonsultantske usluge4.480,0025.12.2018.
URBI PROKonsultantske usluge607,4325.12.2018.
ING-INVEST D O O ZA GRADJEV.TKonsultantske usluge4.850,0025.12.2018.
INSTITUT ZA GRADJEVINARSTVOKonsultantske usluge1.860,0025.12.2018.
CRNAGORA PUT ADIzrada projekata172.375,4625.12.2018.
CRNAGORA PUT ADIzrada projekata200.000,0025.12.2018.
CRNAGORA PUT ADIzrada projekata8.383,8825.12.2018.
URBI PROKonsultantske usluge2.892,5725.12.2018.
EUROZOKS DOOOstalo96.917,8025.12.2018.
EUROZOKS DOOOstalo9.602,4225.12.2018.
EUROZOKS DOOOstalo10.750,3225.12.2018.
EUROZOKS DOOOstalo56.093,3425.12.2018.
INZENJERING PUT DOOOstalo23.619,5325.12.2018.
NIKOLA DOOLokalni putevi8.818,9625.12.2018.
FINECO DOOOstalo43.050,8325.12.2018.
FLEMER STONE ADOstalo13.828,2625.12.2018.
DOO INDUS-TRANS BOZOVICOstalo4.800,0025.12.2018.
INSTITUT ZA GRADJEVINARSTVOKonsultantske usluge4.850,0025.12.2018.
CIVIL ENGINEER DOOKonsultantske usluge2.154,7725.12.2018.
GEOPROJEKT PERISICIzrada projekata544,5025.12.2018.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostalo44.830,4425.12.2018.
EUROZOKS DOOOstalo187.704,6025.12.2018.