Zavod za metrologiju

Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-neto30,2628.01.2021.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto450,0028.01.2021.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUUgovori o djelu-obaveze4,0228.01.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu38,1928.01.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu61,1628.01.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze26,8528.01.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto300,0028.01.2021.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUUgovori o djelu-obaveze4,9728.01.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu47,1028.01.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu75,4328.01.2021.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze33,1228.01.2021.
LOVCEN BANKA AD PODGORICAUgovori o djelu-neto370,0028.01.2021.
DOO MAS 10Zakup zgrada i poslovnog prostora5.533,6630.12.2020.
DOO MAS 10Zakup zgrada i poslovnog prostora4.320,3630.12.2020.
DOO MAS 10Zakup zgrada i poslovnog prostora9.854,0230.12.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez510,0830.12.2020.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Provizija na plate6,3429.12.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAProvizija na plate9,8929.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAProvizija na plate7,6129.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad290,6829.12.2020.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad553,1329.12.2020.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.266,5329.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.340,7829.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad15.619,7429.12.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.978,1629.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.521,6129.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Provizija na plate1,4629.12.2020.
G TECH DOOOstalo128,2629.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAProvizija na plate16,7129.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad743,6429.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAProvizija na plate3,7229.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAProvizija na plate78,1029.12.2020.
TAGOR D.O.O.Tekuće održavanje opreme302,5029.12.2020.
RASTER OFFICE PODGORICAOstalo7.225,0029.12.2020.
RASTER OFFICE PODGORICAOstalo20.000,0029.12.2020.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Provizija na plate2,7729.12.2020.
HOME SYSTEMSOstalo560,0128.12.2020.
AKREDITACIONO TIJELO CG.Ostalo1.750,0028.12.2020.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUUgovori o djelu-obaveze5,3728.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada75,4928.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti188,9128.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje869,0328.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.078,0428.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti188,9128.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje3.211,4828.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje5.667,4428.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.400,4628.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto25,5728.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto274,4328.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze26,8528.12.2020.