Zastitnik ljudskih prava i sloboda

JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva91,2318.09.2020.
KASTEX DOOKancelarijski materijal175,7218.09.2020.
KARNEL CO DOOTekuće održavanje opreme84,9418.09.2020.
NS CAR DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila283,5018.09.2020.
DPC DOO PODGORICAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja49,6118.09.2020.
REPRESENT COMMUNICATIONS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti242,0018.09.2020.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge12,6018.09.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata742,0415.09.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Izrada projekata556,5315.09.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata231,8915.09.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata324,6415.09.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzrada projekata278,2615.09.2020.
HIPOTEKARNA BANKAIzrada projekata1.159,4415.09.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata278,2615.09.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata278,2615.09.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata1.298,5715.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata478,1915.09.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez519,1709.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu18,6208.09.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad328,9308.09.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu277,0008.09.2020.
PRO CLEANING DOOOstalo649,5007.09.2020.
PRO CLEANING DOOOstalo500,0007.09.2020.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila9,1707.09.2020.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila25,3307.09.2020.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila100,0007.09.2020.
KASTEX DOOKancelarijski materijal288,4307.09.2020.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva217,0007.09.2020.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni146,6007.09.2020.
KASTEX DOOKancelarijski materijal9,5607.09.2020.
GOODWILL CORPORATIONTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila33,8807.09.2020.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni92,1007.09.2020.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni20,3407.09.2020.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge175,9007.09.2020.
PORTA APERTA DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja36,3007.09.2020.
PARKING SERVIS PODGORICAOstale usluge20,0007.09.2020.
REPRESENT COMMUNICATIONS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti242,0007.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada76,9202.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti192,2902.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti192,2902.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje884,5302.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje3.268,8902.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje5.768,6502.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.115,1602.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.461,1802.09.2020.
SINDIK.ORG.ZASTITNIKA LJUDS.PRAVAZarada za redovan rad59,1531.08.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad328,9331.08.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.293,8731.08.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad5.652,4231.08.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad8.472,4131.08.2020.