Uprava za statistiku

PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge19,9731.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge546,9831.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge911,6331.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge400,2331.10.2011.
HIPOTEKARNA BANKAOstale usluge334,0031.10.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.050,0031.10.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge1.734,0031.10.2011.
PRIREZ NA POREZ BAROstale usluge3,8731.10.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge1.026,0031.10.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge350,0031.10.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge7,0828.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge47,1828.10.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge477,0028.10.2011.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOstale usluge3,4326.10.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge2.208,0026.10.2011.
PRIREZ NA POREZ TIVATOstale usluge0,7426.10.2011.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEOstale usluge2,1326.10.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge19,8326.10.2011.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOstale usluge2,2726.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge556,9926.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge928,3226.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge412,9526.10.2011.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge792,0026.10.2011.
ATLAS BANKAOstale usluge108,0026.10.2011.
KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge80,0026.10.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge616,0026.10.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge4,6826.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge42,6026.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge71,0026.10.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge31,1726.10.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge350,0026.10.2011.
PRIREZ NA POREZ BERANEOstale usluge2,4626.10.2011.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOstale usluge2,7826.10.2011.
PRIREZ NA POREZ PLAVOstale usluge0,4626.10.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge432,0026.10.2011.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOstale usluge1,8126.10.2011.
PRIREZ NA POREZ BAROstale usluge1,3026.10.2011.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOstale usluge3,4226.10.2011.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge7,8326.10.2011.
PRIREZ NA POREZ MOJKOVACOstale usluge1,2526.10.2011.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOstale usluge0,5426.10.2011.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOstale usluge2,7326.10.2011.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOstale usluge1,0726.10.2011.
PRIREZ NA POREZ KOTOROstale usluge2,2726.10.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge420,0026.10.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal941,1924.10.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal2.747,8324.10.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal577,7224.10.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge7,0224.10.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge350,0024.10.2011.